עמדת טעינה ל Aiways

רכבים חשמליים ממשיכים לצבור פופולריות ברחבי העולם, ויחד עם זה מגיעה ההתמקדות בפתרונות טעינה אמינים ונגישים. רכב חשמלי אחד כזה שעולה להכרה הוא המותג Aiways, המציע אפשרויות ידידותיות לסביבה כגון Aiways U5. עם טווח חשמלי מלא המגיע עד 410 ק"מ (254 מייל) ומופעל באמצעות סוללה של 63.0 קילוואט-שעה, ה-Aiways U5 מתגלה כבחירה אטרקטיבית עבור נהגים מודעים לסביבה.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדות הטעינה לרכבי Aiways ממלאות תפקיד מכריע בשיפור חווית הנהיגה הכוללת, שכן הן מאפשרות למשתמשים להטעין את המכוניות שלהם בצורה נוחה ויעילה. נהגים עם גישה לעמדות טעינה ביתיות וגם ציבוריות יכולים למצוא זמני טעינה המתאימים לצרכים הספציפיים שלהם. הבנת יכולות הטעינה ויכולות הטעינה של דגמי Aiways חיונית בעת בחינת השוק הצומח הזה. יתר על כן, חשוב לזכור שיקולים מקומיים, כגון שקעי חשמל ומתח המשמשים באזורים שונים, כדי לספק חווית טעינה חלקה לבעלי רכבי Aiways.

  סוגי עמדות טעינה

  כשזה מגיע לטעינת הרכב החשמלי Aiways U5, יש שתי אפשרויות עיקריות שיש לקחת בחשבון: עמדות טעינה ציבוריות ועמדות טעינה ביתיות. סוג העמדה קובע באיזו מהירות ניתן לטעון את מצבר הרכב ואת הנוחות הכוללת לבעלים.

  עמדות טעינה ציבוריות

  עמדות טעינה ציבוריות ממוקמות ברחבי ערים ועיירות וניתן לגשת אליהן לכל מי שיש לו רכב חשמלי. עמדות אלו מציעות מהירויות טעינה שונות בהתאם ליכולות שלהן וליכולת הטעינה המקסימלית של Aiways U5:

  • סוג 1: זוהי האפשרות האיטית ביותר, שלוקחת שעות ממושכות לטעינה מלאה של הרכב. מתאים לשימוש מזדמן או במהלך עצירות ארוכות.
  • סוג 2: מהיר יותר מסוג 1, מספק מהירות טעינה מתונה. הוא נמצא לרוב במקומות מסחריים וציבוריים, והוא יכול לטעון את הרכב תוך מספר שעות.
  • סוג 3 (CCS): אפשרות הטעינה הציבורית המהירה ביותר, שיכולה לטעון את ה-Aiways U5 כמעט לתפוסה מלאה תוך כשעה אחת. אידיאלי עבור הפעלות טעינה מהירה במהלך עצירות מנוחה או הפסקות.

  זכור שזמן הטעינה ישתנה בהתאם לעמדת הטעינה הספציפית שבה נעשה שימוש ורמת הסוללה הנוכחית של Aiways U5.

  עמדות טעינה ביתיות

  עמדת טעינה ביתית היא פתרון טעינה אישי המותקן בבית הבעלים. הוא מציע את הנוחות של היכולת להטעין את ה-Aiways U5 בכל עת, ללא צורך לנסוע לעמדת טעינה ציבורית. קיימות שתי אפשרויות עיקריות זמינות לטעינה ביתית:

  • עמדת טעינה סוג 2: עמדת טעינה זו מציעה מהירות טעינה מתונה וניתנת להתקנה במקום מגורים. מכיוון שהמחבר מסוג 2 הוא הנפוץ ביותר באירופה, התאימות עם מטענים ציבוריים גבוהה יותר.
  • עמדת טעינה מהירה מסוג 2 עם מערכת ניהול אנרגיה: עמדת טעינה זו מציעה אפשרות טעינה מהירה יותר, המספקת קיבולת טעינה של 2.3 קילוואט עד 7.4 קילוואט. עם מערכת לניהול אנרגיה, הוא שולט בחלוקת החשמל ביעילות, מה שהופך אותו למתאים לשימוש ביתי.

  כשבוחרים עמדת טעינה ביתית, חיוני לקחת בחשבון את שקעי החשמל הזמינים, המתח והאמפר הספציפיים למיקום ואת התאימות ל-Aiways U5.

  תקני טעינה ומחברים

  כאשר מדובר בעמדות טעינה לרכבים חשמליים של Aiways, הבנת תקני הטעינה והמחברים השונים חיונית. תקנים אלה מבטיחים את התאימות בין כלי רכב חשמליים ותשתיות הטעינה, בעוד שמחברים מגדירים את הממשק הפיזי בין המטען לרכב.

  תקן טעינה חשוב אחד הוא ISO 15118. פרוטוקול תקשורת ברמה גבוהה זה מאפשר לכלי רכב חשמליים ולעמדות טעינה לטעון או לפרוק את סוללת המתח הגבוה של הרכב. התקן כולל תהליכים לטעינת AC ו-DC, טעינת פנטוגרף וטעינה אלחוטית. זה גם מאפשר תקשורת רכב לרשת לייצוב רשת.

  מחברי טעינה מגיעים בסוגים שונים, בהתאם להעדפות אזוריות ולסטנדרטים. להלן סקירה כללית:

  • סוג 1: משמש בעיקר בצפון אמריקה, ומצוין בתקני SAE J1772 ו-IEC 62196-3.
  • סוג 2: נפוץ באירופה ובאזורים אחרים, כמתואר בתקן IEC 62196-3.
  • GB/T: התקן הסיני הלאומי, המצוין בתקן GB/T 20234.

  כל סוג מחבר מתאים לרמות טעינה שונות. רמה 1 היא הבסיסית ביותר, תוך שימוש בשקע סטנדרטי של 110/120 וולט, המספק טעינה איטית של כ-3 עד 5 מיילים של טווח בשעה. עם זאת, טעינה ברמה 1 נגישה באופן נרחב ויכולה לשמש כטעינת טפטוף איטית במצבים שונים.

  עבור מדינות כמו ישראל, חיוני שעמדות הטעינה יעמדו בתקנים ובדרישות הלאומיות של תשתית רכב חשמלי. המטענים חייבים לעמוד בתקן ISO 15118-3 ובעל חומרה המסוגלת ליישם גם את ISO 15118-2 וגם את ISO 15118-20. עד סוף פברואר 2024, תוכנת המטען חייבת להתאים ל-ISO 15118-2 ולהיות מסוגלת לחבר ולטעון.

  תכונות עמדת טעינה

  טעינה מהירה

  רכבים חשמליים של Aiways U5 יכולים ליהנות מעמדות טעינה מהירה הזמינות במקומות ציבוריים. טעינה מהירה מאפשרת לרכב להגיע לטעינה של 80% תוך פחות מ-16 דקות, ומציעה שיטה מהירה ונוחה לנסיעות ארוכות או לוחות זמנים עמוסים. עמדות טעינה מהירה מצוידות בדרך כלל בטכנולוגיה מתקדמת כגון מחברי Combo 2 (CCS), המספקים תאימות למערכת הטעינה של Aiways U5.

  שירותים נוספים

  עמדות הטענה לרכב חשמלי מציעות תכונות נוספות העונות על הצרכים של בעלי Aiways U5. חלק מהמתקנים הללו כוללים:

  • ממשקים ידידותיים למשתמש: עמדות טעינה מודרניות מצוידות לרוב בממשקי משתמש אינטואיטיביים, מה שמקל על הנהגים לנווט בתהליך הטעינה.
  • מיקומים נגישים: עמדות הטעינה ממוקמות אסטרטגית ליד יעדים פופולריים כגון קניונים, מסעדות ובתי מלון, ומספקות לנהגים אפשרויות מרובות לטעינת את Aiways U5 כשהם מחוץ לבית.
  • אפשרויות תשלום: שיטות תשלום נוחות, כולל כרטיס אשראי ואפשרויות תשלום ניידות, זמינות לעתים קרובות בעמדות הטעינה, מה שמקל על הנהגים לשלם עבור הפעלת הטעינה שלהם.
  • מאפייני בטיחות ואבטחה: עמדות טעינה ציבוריות מתוכננות מתוך מחשבה על בטיחות, ומציעות תכונות כגון הגנת מתח יתר והגנה מובנית מפני נחשולי מתח.

  לסיכום, טעינה מהירה ומגוון שירותים נוספים הזמינים בעמדות הטעינה הציבוריות הופכים את החוויה לנוחה וידידותית יותר לבעלי Aiways U5. בעת בחירת עמדת טעינה, שקול את מהירות הטעינה ואת התכונות הנוספות המתאימות בצורה הטובה ביותר לצרכים האישיים.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288