עמדת טעינה type 2

רכבים חשמליים הופכים פופולריים יותר ויותר בשל אופיים ידידותי לסביבה ועלויות תפעול נמוכות יותר. היבט אחד מכריע בבעלות על רכב חשמלי הוא תשתית הטעינה המניעה את הרכבים הללו. בין אפשרויות הטעינה השונות הזמינות, עמדות טעינה מסוג 2 הן מרכיב חיוני בתמיכה בצמיחת שוק הרכב החשמלי.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדות טעינה מסוג 2, הידועות גם בתור עמדות רמה 2, נמצאות בדרך כלל בבתים, במקומות עבודה ובמקומות ציבוריים. מטענים אלה מצוידים בתקע שבעה פינים ובדרך כלל מציעים מהירויות טעינה הנעות בין 3kW עד 22kW. זה מאפשר לבעלי רכבים חשמליים להטעין את כלי הרכב שלהם ביעילות, עם טעינת לילה ביתית או בעת שימוש במטענים הציבוריים האיטיים יותר של AC.

  שימוש בעמדות טעינה מסוג 2 חיוני לבעלי רכבים חשמליים מכיוון שהוא מבטיח שכלי הרכב שלהם טעונים כראוי לשימוש יומיומי. ההתקנה הנרחבת של עמדות טעינה אלו תתרום להמשך הצמיחה וההצלחה של כלי רכב חשמליים בשוק, תקדם שיטות תחבורה נקיות יותר והפחתת התלות בדלקים מאובנים.

  הבנת עמדות טעינה מסוג 2

  טעינת AC מול DC

  עמדות טעינה מסוג 2 הן בחירה פופולרית עבור בעלי רכב חשמלי. עמדות אלו תואמות למקורות מתח AC ומספקות שיטה נוחה לטעינת הרכב. טעינת AC, או טעינת זרם חילופין, משתמשת בדרך כלל בספק כוח של 240V. שיטה זו מהירה יותר מטעינה ברמה 1, המסתמכת על שקע סטנדרטי של 120 וולט.

  לעומת זאת, טעינת DC, או טעינת זרם ישר, מציעה זמני טעינה מהירים אף יותר עבור כלי רכב חשמליים. סוג זה של טעינה מצריך ציוד מתח גבוה מיוחד ונמצא בדרך כלל בעמדות טעינה מהירה ייעודיות. עם זאת, עמדות טעינה מסוג 2 מתמקדות בשימוש במתח AC, מה שהופך אותן לנגישות וזמינות יותר עבור בעלי רכב חשמלי.

  סוגי מחברים

  ישנם שני סוגים עיקריים של מחברי AC לטעינת רכב חשמלי: סוג 1 וסוג 2. מחברים מסוג 1 הם תקעים חד פאזיים, המשמשים בדרך כלל עם כלי רכב חשמליים מאמריקה ואסיה. מחברים אלו מאפשרים טעינה של עד 7.4 קילוואט, בהתאם להספק הטעינה של הרכב וליכולת הרשת.

  מחברים מסוג 2, לעומת זאת, הם תקעים תלת פאזיים ויכולים להציע טעינה מהירה יותר בשל נוכחותם של שלושה חוטים נוספים המאפשרים לזרם דרכו. סוג מחבר זה נפוץ יותר בכלי רכב חשמליים אירופאים והוא המוקד של עמדות טעינה מסוג 2.

  בסך הכל, הבנת ההבדלים בין שיטות טעינת AC ו-DC, כמו גם סוגי המחברים עבור עמדות טעינה מסוג 2, היא חיונית עבור בעלי רכב חשמלי. ידע זה יאפשר החלטות מושכלות בעת בחירת אפשרויות טעינה וציוד, מה שיהפוך את חווית הטעינה של הרכב החשמלי לנוחה ויעילה.

  תכונות עיקריות של עמדות טעינה מסוג 2

  הספק

  תכונה מרכזית של עמדות טעינה מסוג 2 היא תפוקת הכוח שלהן. הם פועלים בדרך כלל באמצעות מקור מתח של 208-240V, הדורש מעגל ייעודי של עד 60 אמפר. רמה זו של אספקת חשמל מבדילה בין עמדות טעינה מסוג 2 מהמטענים הבסיסיים יותר ברמה 1 המסתמכות על שקע 120V סטנדרטי. בנוסף, עמדות מסוג 2 מתוכננות להיות תואמות לתשתית החשמל, המתח והאמפר הנפוצים בישראל.

  מהירות טעינה

  היבט קריטי נוסף של עמדות טעינה מסוג 2 הוא מהירות הטעינה שלהן. מכיוון שהם משתמשים במקור מתח גבוה יותר, הם יכולים לטעון רכבים חשמליים מהר יותר מאשר מטענים ברמה 1. רמות מהירות הטעינה עשויות להשתנות בהתאם לגורמים כגון דגם הרכב החשמלי, קיבולת הסוללה שלו והמטען הספציפי שבו נעשה שימוש. עם זאת, למרות השונות הללו, עמדות טעינה מסוג 2 מציעות אפשרות טעינה יעילה יותר וחוסכת זמן עבור משתמשי רכב חשמלי.

  בסך הכל, השילוב של תפוקת כוח גבוהה יותר ומהירות טעינה מוגברת הופכים את עמדות מסוג 2 לבחירה הפופולרית ביותר עבור מתקני טעינה ציבוריים. הביצועים היעילים שלהם מבטיחים שבעלי רכבים חשמליים יכולים להטעין את כלי הרכב שלהם בקלות ובמהירות יחסית, ותומכים בצמיחה של צורת תחבורה נקייה ובת קיימא יותר.

  מחבר קיר של Tesla

  מחבר קיר טסלה הוא עמדת טעינה פופולרית ברמה 2 שתוכננה במיוחד עבור כלי רכב חשמליים של טסלה. עמדת טעינה זו מספקת עיצוב מלוטש וקומפקטי, עם יכולת לטעון רכבים חשמליים של טסלה במהירות. הוא יכול לספק עד 11.5 קילוואט של כוח, מתאים לבעלי בתים ועסקים המחפשים עמדת טעינה איכותית.

  מחבר הקיר הוא ידידותי למשתמש, עם מחווני מצב LED לניטור קל של תהליך הטעינה. לטעינה הניתנת להתאמה אישית, המשתמשים יכולים להתאים את הגדרות האמפר ולהחליט על המועד שבו הטעינה נוחה ביותר. מחבר קיר טסלה מציע חווית טעינה רב-תכליתית ותואם לכל דגמי הרכב החשמלי של טסלה.

  .

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288