עמדת טעינה לסקודה

הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים יצרה דרישה לעמדות טעינה נגישות ואמינות בקלות. סקודה, יצרנית רכב מובילה, זיהתה צורך זה ופועלת לספק פתרונות טעינה מקיפים ללקוחותיה. פתרון אחד כזה הוא ה-Powerpass, המציע גישה לרשת טעינה רחבה, מה שמקל על נהגים למצוא ולנצל עמדות טעינה לרכבים החשמליים של סקודה.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  בשילוב טכנולוגיה לחוויה חלקה, סקודה פיתחה את מפת ה-Powerpass – אפליקציית מידע בידור המשתלבת עם מערכת המידע והבידור של Enyaq iV. אפליקציה זו לא רק עוזרת למשתמשים לאתר את עמדות הטעינה הקרובות ביותר, אלא גם מאפשרת להם לדרג ולהציג דירוגים עבור כל עמדה. יתר על כן, מערכת Powerpass מציעה שלושה תעריפים שונים, הנותנים מענה לצרכי טעינה והעדפות שונות, עם מידע נוסף זמין דרך מחשבון התעריפים שלהם.

  מלבד טעינה ציבורית, סקודה מתייחסת לחשיבותם של פתרונות טעינה ביתיים. המטען של סקודה נועד לייעל את תהליך הטעינה, להנחות את הלקוחות מהייעוץ הראשוני ועד להתקנה הסופית.

  יסודות עמדה הטעינה של סקודה

  סוגי מטענים

  Skoda מציעה סוגים שונים של מטענים כדי לענות על הצרכים של בעלי רכב חשמלי. אלה כוללים:

  • מטענים ביתיים: התקנים אלה תוכננו לטעינה נוחה בבית, ומציעים בדרך כלל הספק של 11kW או 22kW. מטען סקודה הוא דוגמה ליחידת טעינה ביתית.
  • עמדות טעינה ציבוריות: סקודה מספקת גם גישה לעמדות טעינה ציבוריות, הממוקמות בדרך כלל במתחם הסוחרים. בדרך כלל יש להם תפוקת הספק הנעה בין 11kW ל-22kW והם מופעלים על ידי מערכת אחסון האנרגיה של סקודה iV.

  תאימות מחבר

  כדי להבטיח תאימות עם תשתית הטעינה, רכבים חשמליים של סקודה משתמשים בסוגי מחברים סטנדרטיים. אמנם ישנם מספר סוגי מחברים זמינים, אך נהגי סקודה אינם צריכים לדאוג מחוסר היכולת לחבר את המכונית שלהם לעמדה טעינה. מובטחת תאימות לרכבים החשמליים של סקודה בכל סוגי עמדות הטעינה.

  מהירויות טעינה

  מהירות הטעינה לרכבים חשמליים של סקודה תלויה בתפוקת הכוח של המטען בשימוש. לדוגמה:

  • מטעני 11kW: מטענים אלה מציעים מהירות טעינה מתונה ומתאימים לשימוש ביתי וציבורי כאחד.
  • מטעני 22kW: מציעים מהירות טעינה מהירה יותר, מטענים אלה מתאימים לעמדות טעינה ציבוריות וחלק מהתקנות ביתיות.

  זמן הטעינה בפועל של רכב חשמלי סקודה ישתנה בהתאם לגורמים כגון קיבולת מצבר הרכב, רמת טעינת המצבר הנוכחית ותפוקת הכוח של עמדה הטעינה.

  YouTube video

  נימוס עמדה טעינה

  שיתוף המרחב

  כאשר משתמשים בעמדה טעינה, חיוני לכבד משתמשים אחרים ברכב חשמלי. כמה שיקולים שכדאי לזכור כוללים:

  • חניה: חנייה רק במקומות טעינה בעת טעינת רכב חשמלי.
  • ניהול כבל: לאחר הטעינה, עטוף היטב את הכבל וחבר את המחבר ליציאת האחסון כדי לסייע בשמירה על אזור נקי ומאורגן.
  • המתנה: אם כל עמדות הטעינה תפוסות, השתמש באפליקציות זמינות או ברשימות המתנה וירטואליות כדי לנהל ביעילות את הזמן ולשתף את העמדות עם נהגים אחרים.

  מגבלת זמן טעינה

  הקפדה על זמן הטעינה היא גם היבט חיוני של נימוס עמדות הטעינה. כבעל רכב חשמלי, חשוב:

  • עקוב אחר התקדמות הטעינה: אפליקציות שונות יכולות לעזור לעקוב אחר מצב הטעינה ולשלוח התראות כאשר הרכב החשמלי מגיע לאחוז טעינה מסוים, מה שמקל על תכנון מתי לנתק ולפנות את העמדה עבור אחרים.
  • עבור למטענים ברמה 2: ברגע שרכב חשמלי מגיע לטעינה של כ-80%, מומלץ לעבור למטען ברמה 2, מכיוון שמטענים מהירים ברמה 3 שמורים למכוניות הזקוקות לכך. טעינה מהירה.
  • זז בעת טעינה: כאשר הרכב החשמלי טעון במלואו, העבר אותו מיד למקום חניה רגיל כדי לפנות את עמדת הטעינה. אפליקציות מסויימות שולחות הודעות כאשר הרכב החשמלי נטען במלואו, ועוזרות לנהגים להיות אדיבים לאחרים שמחכים לתור לטעינה.

  על ידי הקפדה על הנחיות אלה לגבי שיתוף השטח וניהול מגבלות זמן טעינה, נהגי רכב חשמלי תורמים לסביבת עמדת טעינה אדיבה ומאורגנת לכל המשתמשים.

  העתיד של עמדות הטעינה של סקודה

  תוכניות הרחבה

  Skoda עובדת ללא הרף על הרחבת תשתית הטעינה שלה לכלי רכב חשמליים. יתר על כן, סקודה שואפת להיות אחד מחמשת המותגים הנמכרים ביותר באירופה, עם הצגתם של לפחות שלושה דגמים חשמליים מלאים נוספים בעתיד. כתוצאה מכך, הרחבת רשת הטעינה תמלא תפקיד קריטי בעמידה בביקוש המוגבר לטעינת רכב חשמלי.

  שדרוגים טכנולוגיים

  Skoda מחויבת גם לשפר את טכנולוגיית הטעינה שלה. אחד ההתקדמות המרכזיות שסקודה מתכננת לשלב בעמדות הטעינה שלה הוא תכונת "Plug & Charge", המפשטת את תהליך הטעינה. טכנולוגיה זו נמצאת כעת בפיתוח עבור משפחת ה-ENYAQ iV, וכל דגמי סקודה הקרובים המבוססים על ערכת הכלים המודולרית.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288