עמדת טעינה לרכב חשמלי 22kw

שוק הרכב החשמלי צומח ללא הרף, כאשר יותר צרכנים בוחרים באמצעי תחבורה ידידותי לסביבה ויעיל. ככל שהביקוש לרכבים חשמליים עולה, הצורך בעמדות טעינה מעוצבות ויעילות מתגלה יותר. פתרון אחד שצבר פופולריות בתקופה האחרונה הוא עמדת הטעינה של 22 קילוואט לכלי רכב חשמליים, שמאזנת בין עלות, מהירות ונגישות.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,290 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדת טעינה של 22 קילוואט מציעה יתרון משמעותי על פני מקבילותיה ברמה 1, המספקות בדרך כלל תפוקת הספק נמוכה יותר. על ידי אספקת הספק של 22 קילוואט, עמדות הטעינה הללו מפחיתות באופן משמעותי את הזמן הדרוש לטעינת רכב חשמלי, ואף מתחרות ביכולות של עמדות טעינה מהירה DC ברמה 3 במקרים מסוימים. עלייה זו בכוח הטעינה יכולה לעשות הבדל ניכר בחיי היומיום של בעלי רכבים חשמליים, שאם לא כן יצטרכו להקדיש מספר שעות להמתנה שהרכב שלהם ייטען באמצעות מטענים איטיים יותר ברמה 1.

  היתרונות של עמדות טעינה של 22 קילוואט חורגים ממהירות הטעינה המוגברת שלהן. יחידות רבות מסוג זה מציעות תכונות נוספות, כגון איזון עומסים דינמי, הגנה מלאה, אינטגרציה של אפליקציה חכמה ואפשרות לגישה לכרטיס RFID כדי להבטיח טעינה מאובטחת ונוחה. בנוסף, מטענים אלו תואמים לתקעי פלט שונים ולדגמי רכב חשמליים, מה שהופך אותם לאופציה אטרקטיבית עבור אלה המעוניינים להשקיע בשדרוג עבור מתקני הטעינה שלהם.

  סוגים של עמדות טעינה של 22kW

  עמדות טעינה AC

  עמדות טעינת AC נפוצות עבור מטענים לרכב חשמלי 22kW. עמדות אלו משתמשות בזרם חילופין (AC), המומר לזרם ישר (DC) על ידי המטען המשולב של הרכב לפני אחסון במצבר הרכב. למטענים AC יש בדרך כלל מחברים מסוג 1 או סוג 2 לטעינה איטית/מהירה. לרוב נקודות הטעינה האיטית/מהירה יש שקע מסוג 2, שהוא פופולרי בקרב בעלי רכבים חשמליים.

  מטען AC 22kW יכול לספק מהירות טעינה משמעותית לרכבים חשמליים, בהתאם לקיבולת המטען המשולב של הרכב. לדוגמה, מטען AC של 22kW יכול לספק חשמל בקצב של 32 אמפר בעת שימוש בספק תלת פאזי. זה מאפשר טעינה יעילה עבור כלי רכב חשמליים עם קיבולת סוללה גדולה יותר.

  חלק מהיתרונות של שימוש בעמדות טעינה AC כוללים:

  • זמינות נרחבת
  • תאימות לרוב כלי הרכב החשמליים
  • זמני טעינה איטיים יותר בהשוואה לטעינה מהירה DC, ובכך משמר את חיי הסוללה

  עמדות טעינה DC

  פולקסווגן חשפה לאחרונה עמדת טעינה דו-כיוונית חדשה של 22kW, שמטרתה לגשר על הפער בין טעינה ברמה 2 לטעינה מהירה DC ברמה 3. עם היכולות הדו-כיווניות שלה, עמדת הטעינה DC זו יכולה לא רק להטעין רכב חשמלי אלא גם לשלוח חשמל בחזרה לרשת בעת הצורך, ולמקסם את התועלת של העמדה.

  עמדות טעינה DC משתמשות בזרם ישר (DC), ומאפשרות להן לעקוף את המטען המשולב של הרכב החשמלי ולספק חשמל ישירות לסוללה. בעוד שמטענים מהירים DC משתמשים בדרך כלל במחברי CHAdeMO או CCS, עמדת טעינה חדשה זו של 22kW DC מציעה שילוב של כוח טעינה ונוחות הודות ליכולות הדו-כיווניות שלה.

  כמה יתרונות של שימוש בעמדות טעינה DC כוללים:

  • זמני טעינה מהירים יותר בהשוואה לעמדות טעינה AC
  • טעינה ישירה לסוללה, עוקפת את המטען המשולב של הרכב
  • שימוש יעיל באנרגיה עם יכולות דו-כיווניות

  תכונות ויתרונות עיקריים

  עמדת טעינה של 22 קילוואט לרכב חשמלי מספקת שפע של יתרונות לבעלי רכבים חשמליים המחפשים פתרון טעינה מהיר ונוח. עמדות טעינה אלו מצוידות בדרך כלל בתכונות חדשניות המשפרות את חווית המשתמש.

  ראשית, עמדות טעינה של 22 קילוואט מציעות שיפור משמעותי במהירות הטעינה בהשוואה למטענים הביתיים הסטנדרטיים של 7 קילוואט. המשמעות היא שבעלי רכבים חשמליים יכולים לצפות שהרכבים שלהם יצברו טווח גדול יותר מתקופת טעינה קצרה יותר, מה שמגביר את הנוחות והמעשיות של בעלות על רכב חשמלי.

  בנוסף לקצב הטעינה המשופר, עמדות טעינה רבות של 22 קילוואט מיועדות להתקנה ושימוש קלים. לדוגמה, חלק מעמדות הטעינה מצוידות באיזון עומסים דינמי, המתאים את תפוקת החשמל של עמדת הטעינה בהתאם לצרכים הנוכחיים של תשתית החשמל. תכונה זו מבטיחה טעינה בטוחה ויעילה ומסייעת במניעת עומס יתר על המערכת.

  היבט נוסף ראוי לציון של עמדות טעינה של 22 קילוואט הוא הכללת אמצעי בטיחות והגנה. עמדות טעינה רבות בשוק מציעות תכונות בטיחות שונות כגון מתח יתר, מתח נמוך, טמפרטורת יתר וקצר חשמלי, המבטיחות שגם הרכב וגם עמדת הטעינה יישארו ללא פגע במהלך תהליך הטעינה.

  לבסוף, עמדות טעינה רבות של 22 קילוואט עוצבו תוך מחשבה על עמידות ורב-גוניות. העיצוב החזק שלהם, יחד עם חומרים עמידים בפני מזג אוויר, מאפשר להתקין אותם הן בפנים והן בחוץ, מה שמעניק גמישות לבעלי רכב חשמלי לגבי מיקום עמדת הטעינה. עמדות הטעינה אלו יכולות להיות מצוידות גם בסוגים שונים של מחברים, כגון סוג 1 או סוג 2, המתאימים לדגמי רכב חשמליים שונים.

  תהליך התקנה

  הערכת אתר

  השלב הראשון בעת התקנת עמדת טעינה של 22kW לרכבים חשמליים הוא ביצוע הערכת אתר. איש מקצוע יעריך את המיקום כדי לקבוע את התאמתו להתקנה. זה כולל בדיקת רכיבים כגון קיבולת חשמלית זמינה, שדרוגים פוטנציאליים של אספקת החשמל והמרחק בין לוח השירות למקום הטעינה הרצוי. חיוני לקחת בחשבון גם נגישות ונוחות עבור המשתמשים בעת בחירת אתר ההתקנה.

  מתיר

  לאחר הערכת האתר, השלב הבא כרוך בקבלת ההיתרים והאישורים הדרושים. זה חיוני לעמוד בתקנות המקומיות, קודי אזורים וכל כללים ספציפיים לבניין. שלב זה עשוי להיות כרוך בהגשת תוכניות ומפרטים מפורטים עבור עמדת הטעינה המוצעת.

  הגדרה

  לאחר קבלת ההיתרים, תהליך ההתקנה בפועל יכול להתחיל. חשמלאי מוסמך צריך להתקין את עמדת הטעינה של 22kW תוך הקפדה על הנחיות היצרן ולוודא שננקטים כל אמצעי הבטיחות. התקנה זו כוללת בדרך כלל:

  • התקנת החומרה של עמדת הטעינה: זה כולל הרכבת המטען על קיר או דום ואבטחת כל הרכיבים באמצעות מחברים מתאימים.
  • חיבור לחשמל: החשמלאי יחבר את עמדת הטעינה לאספקת החשמל. עבור מטען ברמה 2, יש צורך במעגל 240 וולט.
  • בדיקה ובדיקה סופית: לאחר השלמת ההתקנה, החשמלאי בודק את המטען כדי לוודא שהוא פועל בצורה נכונה ובטוחה לפני השימוש.

  במהלך ההתקנה יש צורך להקפיד על שקעי החשמל, המתח והאמפר הסטנדרטיים הנהוגים בישראל. הערכת האתר, ההיתרה וההקמה של עמדת טעינה של 22kW עשויה להיות כרוכה בעלויות ובטווחי זמן שונים בהתאם לגורמים שונים, כגון המיקום והתשתית הזמינה. חיוני לתכנן ולתאם עם אנשי מקצוע מנוסים כדי להבטיח התקנה חלקה ומוצלחת.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,290 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288