עמדת טעינה 11kw

רכבים חשמליים הופכים פופולריים יותר ויותר ברחבי העולם מכיוון שהם מציעים אלטרנטיבה בת קיימא וידידותית לסביבה לרכבי בנזין מסורתיים. ככל שיותר אנשים מאמצים את הרכבים הללו, הדרישה לעמדות טעינה יעילות ואמינות גדלה במהירות. פתרון אחד כזה שצובר אחיזה הוא עמדת הטעינה של 11kW. עמדות אלה מספקות איזון בין מהירות טעינה ויעילות אנרגטית, מה שהופך אותן לאידיאליות עבור יישומים מגורים ומסחריים.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדת טעינה של 11kW פועלת ב-240 וולט, בדרך כלל שואבת זרם של 16 אמפר במערכת תלת פאזית. זה מאפשר זמני טעינה מהירים יותר בהשוואה למטענים ביתיים סטנדרטיים, תוך שהם עדיין מתאימים למגורים. יתר על כן, דגמים מסוימים מציעים יכולות טעינה דו-כיוונית, המאפשרות העברת אנרגיה מרכב לרשת שיכולה לתרום לתשתית חשמל חכמה וירוקה יותר.

  סוגים של עמדות טעינה של 11kW

  יש כמה סוגים שונים של עמדות טעינה של 11 קילוואט זמינות עבור בעלי רכב חשמלי לבחירה. הכרת ההבדלים העיקריים בין האפשרויות הללו יכולה לעזור לקבוע את הפתרון המתאים ביותר לצרכים של האדם.

  הסוג הראשון של מטען 11kW הוא עמדת טעינה צמודת קיר. אפשרות זו היא אידיאלית עבור אלה שמתכננים להטעין את הרכב החשמלי שלהם בעיקר בביתם או במקום העבודה. מטענים צמודי קיר נועדו להיות קומפקטיים ולהתקין בקלות על קיר ליד מקום חניה לרכב חשמלי. לעתים קרובות הם עמידים בפני מזג אוויר, ומאפשרים התקנה ושימוש בחוץ במגוון אקלים.

  הסוג השני של עמדת טעינה של 11kW היא עמדה עצמאית. עמדות הטעינה אלו הן יחידות עצמאיות שניתן להתקין באזורי חניה, מקומות מסחריים או מקומות ציבוריים כמו מרכזי קניות ורחובות. עמדות עצמאיות תופסות יותר מקום בהשוואה למטענים התלויים על הקיר, אך לעתים קרובות יש להן מספר יציאות טעינה, המכילות מספר כלי רכב חשמליים בו זמנית.

  סקירת שוק

  שחקני מפתח

  ישנן מספר חברות מובילות בשוק עמדות הטעינה לרכב חשמלי 11kW. שחקני מפתח אלו תורמים לצמיחה ולפיתוח של התעשייה כשהם משקיעים במחקר ובחדשנות. המאמצים שלהם מסייעים בשיפור היעילות, הסבירות והנגישות של עמדות טעינה עבור משתמשי הרכב החשמלי.

  גורמי צמיחה

  ישנם גורמי צמיחה רבים התומכים בעליית תעשיית עמדות הטעינה של 11kW. כוח מניע קריטי הוא הביקוש הגובר לרכבים חשמליים אשר מחזק את הצורך בתשתית טעינה אמינה. גם מדיניות ממשלתית פעילה ותמריצים פיננסיים ממלאים תפקיד משמעותי בהנעת הצמיחה של התעשייה.

  כמה גורמים התורמים להתרחבות השוק כוללים:

  • חששות סביבתיים גוברים הקשורים לפליטת פחמן וגזים מזיקים אחרים מתחבורה, מה שמעורר את ההכרח באימוץ דרכי תחבורה נקיות יותר.
  • השקעה גבוהה במחקר ופיתוח, המובילה לשיפורים מתמשכים בטכנולוגיית עמדות הטעינה.
  • מודעות מוגברת של הציבור לגבי היתרונות של כלי רכב חשמליים, מה שמוביל לביקוש גבוה יותר ולצמיחה מהירה בשוק.

  בחירת עמדת הטעינה הנכונה של 11kW

  כאשר בוחרים עמדת טעינה של 11 קילוואט לרכב חשמלי, חיוני לקחת בחשבון שני גורמים עיקריים: תאימות ותכונות. על ידי בחינת ההיבטים הללו והבנת צרכי הטעינה של האדם, ניתן לקבל החלטה מושכלת.

  תאימות

  לפני רכישת עמדת טעינה של 11kW, אנשים צריכים לוודא שהיא תואמת לרכב החשמלי שלהם. לא לכל כלי הרכב החשמליים יש אותן דרישות טעינה, וחיוני לבחור עמדת טעינה התואמת למפרטי הרכב.

  כמה טיפים לקביעת תאימות כוללים:

  • בדיקת תקן הטעינה של הרכב החשמלי (לדוגמה, CHAdeMO או CCS)
  • אימות סוג מחבר הטעינה (לדוגמה, סוג 1 או סוג 2)
  • אישור קיבולת הטעינה המקסימלית של הרכב החשמלי

  בנוסף, יש צורך לוודא אם עמדת הטעינה מתאימה לשקעי החשמל והמתח הנהוגים בישראל.

  תכונות

  לאחר אישור התאימות, אנשים יכולים להתמקד בהערכת התכונות המוצעות על ידי עמדות טעינה שונות של 11kW. תכונות חיוניות שיש לקחת בחשבון כוללות:

  תזמון טעינה: עמדות טעינה מסוימות מאפשרות לאנשים לתזמן את פגישות הטעינה שלהם, מה שמקל על שליטה בזמני הטעינה בהתבסס על תעריפי חשמל או העדפות אישיות.

  שילוב אפליקציות: עמדות טעינה רבות של 11kW מגיעות עם אפליקציות נלוות לסמארטפון המאפשרות ניטור וניהול מרחוק של הפעלות טעינה.

  ניהול כבלים משולב: עמדת טעינה עם מערכות ניהול כבלים מובנות יכולה לשמור על אזור הטעינה מאורגן ולמנוע נזק לכבלים.

  קישוריות Wi-Fi: עמדות טעינה עם יכולות Wi-Fi יכולות לקבל עדכוני תוכנה ולספק גישה לתכונות מתקדמות.

  תאימות פנימית וחיצונית: בהתאם למיקום ההתקנה המיועד, עמדת טעינה צריכה להיות מתאימה לשימוש פנימי וחיצוני כאחד, ולעמוד בדירוג עמיד בפני מזג אוויר כמו IP54 או IP65.

  על ידי בחינת תאימות ותכונות, אפשר לבחור ביעילות את עמדת הטעינה הנכונה של 11kW עבור הרכב החשמלי שלהם. זכור את הצרכים וההעדפות הספציפיות של הטעינה בעת קבלת ההחלטה על חווית טעינה חלקה.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288