עמדת טעינה כפולה לרכב חשמלי

ככל שהפופולריות של כלי רכב חשמליים גוברת, גם הדרישה לפתרונות טעינה יעילים ונגישים עולה. אחד הפיתוחים האחרונים בתשתיות הטעינה הוא עמדת הטעינה הכפולה לרכבים חשמליים. יחידות חדשניות אלו מאפשרות לטעון שני כלי רכב חשמליים בו זמנית, ומציעות פתרון פרקטי וחוסך זמן עבור משקי בית ועסקים עם מספר מכוניות חשמליות.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדות טעינה כפולות מגיעות בסוגים שונים, כאשר מטענים ברמה 2 הם בחירה פופולרית בשל יכולות הטעינה המהירות יותר שלהם בהשוואה למטענים ברמה 1. חלק מעמדות הטעינה הכפולות מצוידות בעוצמה מתכווננת, המאפשרת להן לפצל את הכוח הזמין בין שני הרכבים החשמליים המחוברים. גמישות זו הופכת את העמדות הללו למתאימות למגוון רחב של דגמי מכוניות חשמליות וצרכי טעינה כאשר מחפשים עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת.

  סקירה כללית של עמדת טעינה כפולה

  הטבות למשתמשי רכב חשמלי

  עמדות טעינה כפולות מספקות מספר יתרונות לבעלי רכב חשמלי. עם שני מחברי טעינה, עמדות אלו יכולות להכיל שני כלי רכב חשמליים בו זמנית. זה עוזר להפחית את זמן ההמתנה בעמדות טעינה ציבוריות, מה שהופך את חווית הטעינה הכוללת לנוחה ויעילה יותר.

  יתרה מכך, הם יכולים להוות פתרון אידיאלי עבור משקי בית עם מספר כלי רכב חשמליים, תוך אופטימיזציה של ניצול השטח הפנוי ומזעור עלויות ההתקנה. עמדות טעינה כפולות גם תורמות באופן משמעותי לאימוץ הנרחב של כלי רכב חשמליים על ידי הגדלת זמינות נקודות הטעינה.

  מפרט טכני

  עמדת טעינה כפולה פועלת בדרך כלל ברמה 2, כלומר היא משתמשת באספקת חשמל של 240 וולט. זה מאפשר זמני טעינה מהירים יותר בהשוואה לעמדות טעינה ברמה 1, המסתמכות על שקעי 120 וולט סטנדרטיים.

  תכונות עיקריות של עמדות טעינה כפולות:

  • מתח: 240 וולט (רמה 2)
  • אמפר: בדרך כלל 40 אמפר, אך עשוי להשתנות בין הדגמים
  • מחברי טעינה: שני מחברים, המסוגלים להטעין שני כלי רכב חשמליים בו זמנית
  • אורך כבל: לרוב בסביבות 25 רגל (כ-7.6 מטר), אך זה עשוי להיות שונה בין הדגמים

  עמדות טעינה כפולות הן נכס רב ערך לשימוש ציבורי ומגורים, המציעות זמינות משופרת, נוחות ויעילות עבור טעינת רכב חשמלי. חשוב לקחת בחשבון את תקני החשמל המקומיים, אספקת החשמל ודרישות המתח בעת בחירה והתקנה של עמדת טעינה כפולה בישראל או בכל מקום אחר.

  תהליך התקנה

  בחירת אתר

  כאשר מתכננים להתקין עמדת טעינה כפולה לרכבים חשמליים, השלב הראשון הוא בחירת מיקום אידיאלי. זה צריך להיות מקום שיכול להכיל בקלות שני כלי רכב חשמליים בו-זמנית, ולספק מקום הולם לתמרון בטוח. כמו כן, ודא שהמיקום מציע גישה נוחה לאספקת החשמל, תוך התחשבות בגורמים כגון הגנה על מזג האוויר ועמידה בחוקי הבנייה המקומיים.

  ציוד והיתרים

  לאחר מכן, חיוני לרכוש את ציוד הטעינה הדרוש, כולל שתי עמדות הטעינה, הכבלים והמחברים. במקרים מסוימים, כמו אצל עמדת טעינה וולטק ייתכן שיידרשו התקנים נוספים כמו חומרת הרכבה או מארזים. מומלץ לחקור את האפשרויות הזמינות עבור עמדות טעינה כפולות כדי למצוא יחידות עם מפרטים ותאימות מתאימים.

  לאחר בחירת הציוד, יש לקבל אישורים מהרשויות המקומיות. באזורים מסוימים עשויים להיות דרישות ספציפיות הנוגעות להתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי, ולכן חשוב להכיר את ההנחיות הללו. בהתאם לתקנות החשמל של ישראל, ודא שעמדת הטעינה הכפולה עומדת במתח הסטנדרטי, באמפר, ובשקעים.

  הנה רשימת משימות אפשרית:

  • קבע את המיקום האידיאלי
  • רכוש ציוד טעינה הכרחי
  • דרישות מחקר להיתרים
  • קבל אישורים מרשויות מקומיות
  • הקפד על עמידה בתקני החשמל של ישראל

  לאחר בחירת האתר, והתקבלו האישורים והציוד המתאימים, הגיע הזמן לעבור להתקנת עמדות הטעינה. כדי להבטיח איכות ועמידה בתקני חשמל, מומלץ להזמין חשמלאי מקצועי מנוסה בהתקנת תשתית טעינה לרכב חשמלי. הם יכולים לעזור להעריך את תשתית החשמל הקיימת באתר, להמליץ על כל שדרוגים ולהתקין את עמדות הטעינה בצורה בטוחה ויעילה.

  ניהול עמדות טעינה

  תכונות תוכנה

  תוכנה לניהול עמדות טעינה משחקת תפקיד מכריע בפונקציונליות וביעילות של עמדות טעינה כפולות לרכבים חשמליים. תכונות תוכנה אלו כוללות בדרך כלל:

  • ניהול עומסים: תכונה זו מאפשרת שליטה על כמות החשמל שכל עמדת טעינה יכולה להשתמש כאשר מספר יחידות אספקת רכב חשמלי (EVSE) מחוברות לאותו מעגל. זה עוזר לאזן את העומס החשמלי ולמנוע עומס יתר.
  • ניטור בזמן אמת: זה נותן למשתמשים את היכולת לעקוב אחר צריכת האנרגיה, מצב הטעינה וזמינות העמדות, מה שמקל על קבלת החלטות טובה יותר לגבי טעינת רכב חשמלי.
  • עיבוד חיוב ותשלומים: התוכנה יכולה לטפל בעסקאות חיוב ותשלומים, מה שמקל על בעלי עמדות לנהל ולעקוב אחר ההכנסות משירותי טעינה.
  • התאמה אישית: בעלים יכולים להתאים אישית את חוויית הטעינה עבור המשתמשים על ידי הגדרת תעריפי טעינה מותאמים אישית ומתן מיתוג ייחודי לעמדות החכמות שלהם.

  בקרת גישה למשתמש

  הבטחת גישה מאובטחת לעמדות טעינה כפולות עבור כלי רכב חשמליים חיונית לחוויית משתמש חיובית ולהגנה על האינטרסים של בעלי העמדות. כמה משיטות בקרת גישה נפוצות כוללות:

  • כרטיסי RFID: משתמשים יכולים לאמת את עצמם בקלות ולהתחיל את פעולת הטעינה על ידי הקשה על כרטיס RFID על קורא עמדת הטעינה.
  • אפליקציות לנייד: אפליקציות מותאמות אישית לנייד מאפשרות למשתמשים לאתר, לגשת ולנהל הפעלות טעינה בעמדות טעינה כפולות. יישומים אלה יכולים גם לספק מידע על טעינה בזמן אמת ואפשרויות עיבוד תשלום.
  • קודי PIN: משתמשים יכולים להזין קוד גישה בלוח המקשים של עמדת הטעינה כדי לאשר את פעולת הטעינה.

  שימוש בתכונות התוכנה ובשיטות בקרת הגישה הללו מבטיח ניהול יעיל של עמדות טעינה וחווית משתמש חלקה לבעלי רכב חשמלי.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288