עמדת טעינה ניידת לרכב חשמלי

ככל שרכבים חשמליים הופכים פופולריים יותר, מציאת עמדת טעינה תוך כדי תנועה יכולה להיות אתגר. כדי לטפל בבעיה זו, צצות עמדות טעינה ניידות לרכב חשמלי כפתרון נוח. מטענים ניידים אלה מציעים לנהגים את היכולת להטעין את הרכב שלהם מבלי להסתמך על מיקום קבוע, מה שמקל עליהם לשמור על הסוללות שלהם טעונה במלואה ולהימנע מלהיתקע.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  מטעני רכב חשמלי נייד מגיעים בצורות שונות. הרעיון של מטענים ניידים שואף לספק לכלי רכב חשמליים מבוססי צי עם טעינה מהירה בצד הדרך, לצמצם את הזמן הנדרש לטעינה ולשפר את היעילות התפעולית.ניתן לחבר את המטענים לשקע ולשנות את המתח, רמות, סוגי שקעים וקצבי טעינה. הגמישות והנוחות הללו מספקות ביקוש הולך וגובר בקרב משתמשי רכב חשמלי, ומספקות להם אפשרויות שהופכות טעינה תוך כדי תנועה לפתרון בר-קיימא הרבה יותר.

  רכיבי מפתח וטכנולוגיה

  שיטות ומהירויות טעינה

  ישנן שיטות טעינה שונות זמינות עבור כלי רכב חשמליים, כל אחת עם מהירות הטעינה שלה. הסוגים הנפוצים ביותר כוללים רמה 1, רמה 2 וטעינה מהירה DC. טעינה ברמה 1 משתמשת בשקע חשמלי סטנדרטי, המציע קצב טעינה איטי המתאים ביותר לטעינת לילה. טעינה ברמה 2 דורשת עמדת טעינה מותקנת מקצועית, המספקת קצב טעינה מהיר יותר המתאים לשימוש ביתי וציבורי כאחד. טעינה מהירה של DC, לעומת זאת, זמינה בעיקר במקומות ציבוריים ומציעה את מהירויות הטעינה המהירות ביותר, המסוגלת להטעין רכבים חשמליים תואמים עד 80% תוך 30 דקות בלבד.

  קיבולת סוללה

  קיבולת הסוללה של רכב חשמלי משתנה בהתאם לדגם, ומשפיעה על הטווח והביצועים. סוללות נמדדות בדרך כלל בקילווואט-שעה (קוט"ש), וסוללה בקיבולת גבוהה יותר מאפשרת לרכב לנסוע מרחקים גדולים יותר לפני שהוא זקוק לטעינה. הקיבולת של סוללות לרכב חשמלי יכולה לנוע בין כ-17 קילוואט-שעה בדגמים קטנים יותר ליותר מ-100 קילוואט-שעה בדגמים גדולים ויוקרתיים יותר.

  יעילות טעינה

  יעילות הטעינה היא גורם מכריע המשפיע הן על זמן הטעינה והן על צריכת האנרגיה של רכב חשמלי. זהו המדד לכמה מהאנרגיה הנלקחת מהרשת במהלך הטעינה מאוחסנת בפועל בסוללה, מבוטא באחוזים. גורמים שיכולים להשפיע על יעילות הטעינה כוללים את שיטת ומהירות הטעינה, קיבולת הסוללה וטמפרטורת הסביבה. יעילות גבוהה יותר פירושה שפחות אנרגיה אובדת במהלך תהליך הטעינה, וכתוצאה מכך זמני טעינה מופחתים וצריכת אנרגיה כוללת נמוכה יותר.

  על ידי הבנת מרכיבי המפתח של עמדת טעינה ניידת לרכבים חשמליים, כולל שיטות הטעינה ומהירויות, קיבולת הסוללה ויעילות הטעינה, ניתן לקבל החלטה מושכלת יותר בעת בחירת פתרון הטעינה הנכון שיענה על צרכים והעדפות ספציפיות בצורה נוחה ויעילה.

  יתרונות ויתרונות

  השפעה על הסביבה

  אחד היתרונות העיקריים של עמדות טעינה ניידות הוא ההשפעה החיובית שלהן על הסביבה. כלי רכב חשמליים מייצרים פחות פליטת גזי חממה באופן ניכר בהשוואה לכלי רכב המונעים במנועי בעירה פנימית. על ידי מתן גישה נוחה לטעינה, עמדות ניידות יכולות לתמוך באימוץ הגובר של כלי רכב חשמליים ולתרום להפחתת זיהום אוויר מזיק. יתרה מכך, עמדות טעינה ניידות ניתנות לטעינה בשעות השפל, מה שמאפשר להן לנצל מקורות אנרגיה נקיים ומתחדשים, מה שמפחית עוד יותר את טביעת הרגל הסביבתית שלהן.

  נוחות לבעלי רכב חשמלי

  יתרון נוסף של עמדות טעינה ניידות הוא הנוחות שהן מציעות לבעלי רכב חשמלי. ניתן לשלוח עמדות אלו למתן שירותי טעינה במיקום ובזמן המועדפים על המשתמש, תוך ביטול הצורך למצוא ולהמתין בעמדת טעינה ציבורית. הם יכולים לספק טעינה מהירה של עד 80 קילוואט, מה שמאפשר לבעלי רכבים חשמליים להטעין במהירות את רכביהם ולמזער את ההפרעות לפעילות היומיומית שלהם. בנוסף, עמדות טעינה ניידות יכולות להתחבר באופן אלחוטי לרכבים חשמליים ולרשתות טעינה, מה שמבטיח תקשורת קלה ואפשרויות תשלום חלקות.

  יתר על כן, עמדות טעינה ניידות יכולות לסייע בהקלת העומס על עמדות טעינה קבועות, ומציעות פתרון יעיל לביקוש הגובר לטעינת רכב חשמלי. על ידי שימוש בעמדות טעינה ניידות, ניתן לייעל את תשתית הטעינה, לשפר את שביעות רצון המשתמש הכוללת ולקדם את האימוץ הנרחב של כלי רכב חשמליים. קלות הגישה והנוחות הזו לבעלי רכבים חשמליים היא יתרון משמעותי נוסף בשימוש בעמדות טעינה ניידות.

  אתגרים ומגבלות

  תשתיות והשקעות

  אתגר מרכזי עם עמדות טעינה ניידות לכלי רכב חשמליים הוא הקמת רשת תשתית מספקת. עמדות כאלה עשויות לדרוש השקעות משמעותיות במונחים של פיתוח, התקנה ותחזוקה. בנוסף, ככל שמספר כלי הרכב החשמליים יגדל, הביקוש לעמדות טעינה ניידות יעלה גם כן, מה שיחייב השקעות נוספות בהרחבת תשתית.

  כדי לספק שירותי טעינה נוחים של רכב חשמלי, עמדות הטעינה הניידות צריכות להיות ממוקמות בצורה אסטרטגית ונגישות בקלות. זה עשוי לדרוש שותפויות עם ממשלות מקומיות, עסקים ובעלי נכסים כדי להבטיח מיקומים מתאימים לעמדות, דבר שעלול לצרוך זמן ומורכב. יתרה מזאת, השגת אישורים ותקנות ניווט עלולות ליצור חסמים נוספים במונחים של פריסה והרחבה של רשת הטעינה.

  יציבות רשת וניהול עומסים

  אתגר נוסף הקשור לעמדות טעינה ניידות הוא ניהול העומס המוגבר על רשת החשמל. הדרישה הפתאומית לחשמל לטעינת רכבים מרובים בבת אחת עלולה להלחיץ את הרשת ואת חברות השירות המקומיות, מה שעלול להוביל לאי יציבות ולהפסקות חשמל. כדי להתמודד עם זה, מפעילי עמדות טעינה וספקי שירות יצטרכו ליישם אסטרטגיות ניהול עומסים יעילות, כולל שימוש במערכות טעינה חכמות המאזנות את דרישת החשמל, תוכניות תמחור של זמן שימוש ופתרונות אחסון אנרגיה.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288