עמדת טעינה 32 אמפר

ככל שהפופולריות של כלי רכב חשמליים ממשיכה לצמוח ברחבי העולם, הדרישה לפתרונות טעינה יעילים ואמינים גובר גם כן. פתרון טעינה כזה שצובר אחיזה הוא עמדת הטעינה של 32 אמפר. עמדות אלו נועדו לספק חווית טעינה מהירה יותר לבעלי רכבים חשמליים, ולהבטיח שהרכבים שלהם טעונים ומוכנים לשימוש תוך פרק זמן קצר יותר.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדת טעינה של 32 אמפר נכללת בקטגוריה של טעינה ברמה 2, שהיא עליית מדרגה מהטעינה הסטנדרטית ברמה 1 שמגיעה בדרך כלל עם רכב חשמלי. עמדות טעינה ברמה 2 הן מערכות 240 וולט, המציעות שיטה מהירה ויעילה יותר לטעינת רכבים חשמליים בהשוואה למערכות ברמה 1 המשתמשות בשקע ביתי רגיל של 120 וולט. קיבולת גבוהה יותר זו מבטיחה שבעלי רכבים חשמליים יכולים להטעין את המכוניות שלהם תוך שעות ספורות בלבד, בניגוד לזמני הטעינה הארוכים של לילה הקשורים לטעינה ברמה 1.

  הבנת עמדות טעינה של 32 אמפר

  היסודות של טעינת רכב חשמלי

  טעינת רכב חשמלי כרוכה בחידוש קיבולת אחסון האנרגיה של הסוללה כדי לספק את הטווח הדרוש לנסיעה של המכונית. מרכיב חיוני בתשתית הטעינה לרכב חשמלי הוא עמדות טעינה, בעלות קצבי העברת אנרגיה שונים בהתאם לתפוקת הכוח שלהן. כוח הטעינה נמדד באמפר, והמהירות בה נטען רכב חשמלי תלויה באמפראז' של עמדת הטעינה.

  עמדת טעינה של 32 אמפר היא בחירה פופולרית עבור רכבים חשמליים רבים מכיוון שהיא יכולה להוסיף טווח של כ-25 מיילים לשעה של טעינה. זה מתאים למכוניות שיכולות לקבל 32 אמפר של כוח בזמן טעינה ממקור רמה 2, 240 וולט. בהתחשב בשכיחותו של סוג מטען זה, הבנת תפקידו בטעינת רכב חשמלי רלוונטית מאוד עבור משתמשי רכב חשמלי, בעלים פוטנציאליים ואלה המעוניינים לתמוך במערכת האקולוגית של הרכב החשמלי.

  סוגי עמדות טעינה

  ישנם שלושה סוגים עיקריים של עמדות טעינה לרכב חשמלי, המסווגות לפי רמות ההספק שלהן:

  1. עמדות טעינה ברמה 1: עמדות טעינה אלו משתמשות בחיבור סטנדרטי של 120 וולט ומציעות תפוקת הספק נמוכה יותר, בדרך כלל בסביבות 12 עד 16 אמפר. הם מתאימים ביותר לשימוש מגורים ויכולים להוסיף טווח של 3 עד 5 מיילים לשעה של טעינה עבור כלי רכב חשמליים.
  2. עמדות טעינה ברמה 2: עמדות טעינה אלו פועלות ב-240 וולט, ומציעות בדרך כלל תפוקת הספק הנעה בין 16 ל-50 אמפר. עמדת טעינה של 32 אמפר נמצאת בקטגוריה זו ויכולה לספק טווח של כ-25 מיילים לשעה. מטענים ברמה 2 פופולריים עבור יישומי טעינה למגורים ומסחריים כאחד.
  3. עמדות טעינה מהירה DC: אפשרות הטעינה המהירה ביותר עבור כלי רכב חשמליים, עמדות אלו מספקות הספק זרם ישר (DC) הנע בין 50 קילוואט למספר מאות קילוואט. מטענים מהירים DC משמשים בעיקר לתשתיות טעינה מסחריות וציבוריות במקומות שבהם הנהגים צריכים להטעין את כלי הרכב החשמליים שלהם במהירות.

  תכונות של 32 עמדות טעינה אמפר

  מהירות טעינה וביצועים

  עמדת טעינה של 32 אמפר ברמה 2 מציעה שיפור משמעותי במהירות הטעינה בהשוואה לשקעי 120 וולט סטנדרטיים. מטען זה פועל ב-208/240 VAC, ומספק תפוקה של 7.6kW. ההספק המוגבר הזה מאפשר לסוללת רכב חשמלי קטנה יותר בנפח 60 קילוואט-שעה להיטען בתוך כ-9-26.5 שעות, בהתאם לתפוקת הכוח של עמדת הטעינה.

  עמדות טעינה מהירות יותר, כמו מטעני 50 אמפר, יכולות להוסיף טווח של כ-37 מיילים לשעה של טעינה. עם זאת, רוב כלי הרכב החשמליים יכולים לקחת כ-32 אמפר, מה שהופך עמדת טעינה של 32 אמפר לבחירה יעילה עבור יישומים רבים.

  תאימות ותפעול הדדית

  חיוני להבטיח תאימות בין רכב חשמלי לעמדת הטעינה שלו כדי למקסם את יעילות הטעינה. רוב עמדות הטעינה של 32 אמפר משתמשות במחבר הטעינה J1772, שהוא תקן אוניברסלי לכלי רכב חשמליים בארה"ב ובישראל.

  בנוסף, חלק מעמדות הטעינה התומכות ב-Wi-Fi מגיעות עם יישומים ניידים ליכולות טעינה חכמות נוחות. יישומים אלה מאפשרים למשתמשים להגדיר לוחות זמנים לטעינה, לקבל תזכורות לחיבור לחשמל, להציג היסטוריית טעינה ולהתחבר לבעלי רכבים חשמליים אחרים.

  על ידי בחירת עמדת טעינה של 32 אמפר, המשתמשים יכולים ליהנות ממהירות טעינה וביצועים משופרים, כמו גם מתאימות למגוון רחב של כלי רכב חשמליים.

  העתיד של 32 עמדות טעינה אמפר

  התקדמות טכנולוגית

  בשנים הקרובות, תעשיית הרכב החשמלי צפויה להיות עדה להתקדמות טכנולוגית משמעותית. זה כנראה יוביל לשיפורים בטכנולוגיית עמדות הטעינה, כולל עמדות 32 אמפר. כמה התקדמות פוטנציאלית עשויות להיות:

  • זמני טעינה מהירים יותר: ככל שהטכנולוגיה של סוללות רכב חשמלי משתפרת, ייתכן שעמדות טעינה של 32 אמפר יוכלו לספק אנרגיה בצורה יעילה ומהירה יותר.
  • טעינה אלחוטית: בעתיד, עמדות טעינה של 32 אמפר יכולות לשלב טעינה אלחוטית, ולבטל את הצורך בכבל פיזי ובמחבר.
  • שילוב רשת חכמה: עמדות טעינה של 32 אמפר עשויות להיות משולבות עם טכנולוגיית רשת חכמה, המאפשרת שימוש וניהול יעילים יותר באנרגיה.

  צמיחה בתעשייה

  שוק הרכב החשמלי צפוי לצמוח במהירות בשנים הקרובות, מה שיניע את הצמיחה של תשתיות עמדות הטעינה. הביקוש לעמדות טעינה של 32 אמפר עשוי גם לעלות ככל שרכבים חשמליים הופכים נפוצים יותר. גורמים התורמים לצמיחת התעשייה כוללים:

  • יוזמות ממשלתיות: ממשלות ברחבי העולם מקדמות אימוץ רכב חשמלי באמצעות תמריצים וסיבסוד, וכתוצאה מכך ביקוש מוגבר לתשתיות טעינה.
  • דאגות סביבתיות: המודעות הגוברת להשפעה השלילית של שימוש בדלק מאובנים על הסביבה גוברת את העניין בכלי רכב חשמליים ובתשתיות טעינה.
  • עלויות מופחתות: ככל שטכנולוגיית הרכב החשמלי משתפרת, העלות של כלי רכב חשמליים ועמדות טעינה צפויה לרדת, מה שהופך אותם לנגישים יותר עבור הציבור הרחב.

  ציפיות

  ככל שתעשיית הרכב החשמלי גדלה והתקדמות טכנולוגית מתרחשת, צצות ציפיות מסוימות לעתיד של עמדות טעינה של 32 אמפר:

  • זמינות נרחבת: בשנים הקרובות, צפוי שעמדות טעינה של 32 אמפר יהפכו לזמינות יותר, לא רק במקומות מסחריים אלא גם באזורי מגורים.
  • חוויה ידידותית למשתמש: עם התקדמות הטכנולוגיה, עמדות טעינה של 32 אמפר צפויות להיות ידידותיות יותר למשתמש, ומציעות תכונות כמו תזמון אוטומטי ועדכונים בזמן אמת על מצב הטעינה.
  • מחיר סביר: ככל שהעלויות של כלי רכב חשמליים וטכנולוגיית הטעינה יורדות, צפוי שעמדות טעינה של 32 אמפר יהפכו לזולות יותר עבור התקנה מסחרית ומגורים כאחד.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288