עמדת טעינה 16 אמפר

רכבים חשמליים הופכים יותר ויותר פופולריים ברחבי העולם, וישראל אינה יוצאת דופן. אחת הסיבות העיקריות למגמה גוברת זו היא הדחיפה לפתרונות תחבורה ירוקים וברי קיימא יותר. ככל שיותר אנשים עוברים לרכב חשמלי, חיוני לבחור את ציוד הטעינה המתאים, כגון עמדת טעינה של 16 אמפר, כדי להבטיח אספקת חשמל יעילה ואמינה.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדת טעינה של 16 אמפר מציעה פתרון פרקטי לבעלי רכבים חשמליים המחפשים איזון אופטימלי בין מהירות טעינה ובמחיר סביר. עמדות אלו יכולות לספק עד 3.84 קילוואט של הספק טעינה, אשר יכול להטעין את רוב כלי הרכב החשמליים בפרק זמן סביר, כל זאת תוך שמירה על צריכת החשמל ועלויות הניתנות לניהול.

  תכונות עיקריות של 16 עמדות טעינה אמפר

  מהירות טעינה ויעילות

  16 עמדות טעינה אמפר מספקות פתרון טעינה נוח ויעיל לכלי רכב חשמליים. עמדות אלו מספקות הספק של 3.8kW, המתאים לטעינת לילה של רוב כלי הרכב החשמליים. טעינת רכב חשמלי במשך שמונה שעות ב-16 אמפר יכולה להוסיף בממוצע כ-95 מיילים של טווח. מהירות הטעינה והיעילות של עמדות טעינה של 16 אמפר הופכות אותן לאופציה מצוינת עבור אלה שנוהגים בדרך כלל בסביבות 30 מייל ביום.

  תכונות בטיחות והגנה

  עמדות הטענה לרכב חשמלי נותנות עדיפות לבטיחות ומבטיחות שתהליך הטעינה מאובטח. עמדת טעינה של 16 אמפר מגיעה עם מספר מאפייני בטיחות והגנה, כגון הגנה מובנית במעגלים והגנה מפני דליפות. אמצעי בטיחות אלה מגנים מפני סכנות חשמליות פוטנציאליות, שומרים על אבטחת המשתמשים וכלי הרכב שלהם לאורך תהליך הטעינה. בנוסף, עמדות טעינה רבות של 16 אמפר כוללות נורות חיווי מצב שמתריעות על מצב הטעינה הנוכחי שלהם וכל בעיה אפשרית.

  תאימות וקישוריות

  16 עמדות טעינה אמפר מציעות תאימות למגוון רחב של כלי רכב חשמליים. הם מתוכננים לעבוד עם דגמי רכב חשמליים שונים ולהשתמש בשקעי חשמל סטנדרטיים ומחברי טעינה. חלק מעמדות הטעינה של 16 אמפר כוללות גם עיצובים ניידים, המאפשרים להשתמש בהן הן בפנים והן בחוץ לנוחות נוספת.

  יתרה מכך, עמדות טעינה רבות מציעות תכונות קישוריות חכמות, המאפשרות למשתמשים לנטר ולשלוט בהגדרות הטעינה שלהם מרחוק, לעקוב אחר נתוני טעינה ושימוש, ולתזמן הפעלות טעינה בהתאם להעדפותיהם. התאימות והקישוריות המשופרות הללו הופכות עמדות טעינה של 16 אמפר לבחירה מעשית ורב-תכליתית עבור בעלי רכב חשמלי.

  הפעלה ותחזוקה של עמדת טעינה של 16 אמפר

  תפעול בסיסי

  עמדת טעינה לרכב חשמלי 16 אמפר מספקת דרך נוחה להטעין רכבים חשמליים בבית או במקומות ציבוריים. כדי להשתמש בעמדת הטעינה, פשוט חבר את המחבר ליציאת הטעינה של הרכב החשמלי והמתן עד שתהליך הטעינה יתחיל. עמדת הטעינה תספק בדרך כלל חשמל בקצב של 3.7 קילוואט, מה שאומר שבשימוש במשך שמונה שעות, היא יכולה לספק טווח של כ-95 מייל לרכב החשמלי.

  תחזוקה שוטפת

  אחזקה של עמדת טעינה לרכב חשמלי 16 אמפר חיונית ליעילותה ולאריכות החיים שלה. להלן מספר שלבי תחזוקה חיוניים שניתן לבצע:

  • בדוק באופן קבוע את עמדת הטעינה לאיתור סימני בלאי או נזק.
  • שמור את עמדת הטעינה נקייה על ידי ניגוב שלה מדי פעם.
  • בדוק את המחבר והכבל לאיתור התקלפות או נזק והחלף אותם במידת הצורך.
  • תזמן בדיקות קבועות על ידי איש מקצוע כדי לזהות בעיות פוטנציאליות ולהבטיח שעמדת הטעינה פועלת בצורה מיטבית.

  בנוסף לשלבי תחזוקה אלו, חשוב לעקוב אחר השימוש והעלויות בחשמל. בעלי רכבים חשמליים צריכים להיות מודעים לחיובים לכל קילוואט-שעה (קוט"ש), כמו גם לשינויים פוטנציאליים בתעריפי החשמל.

  פתרון בעיות

  במקרה של בעיות בעמדת הטעינה של 16 אמפר, ניתן לנקוט כמה צעדי פתרון בעיות כדי לזהות ולפתור את הבעיה:

  1. בדוק חיבור תקין: ודא שהמחבר מחובר היטב לרכב החשמלי ושקיים חיבור יציב בין עמדת הטעינה למקור הכוח.
  2. בדוק את עמדת הטעינה: חפש סימנים גלויים של נזק או בלאי, כגון כבלים מרוטים או חלקים שבורים. החלף או תקן רכיבים פגומים.
  3. אמת את אספקת החשמל: אשר שעמדת הטעינה מקבלת חשמל ממקור הכוח הראשי. אם לא, בדוק את המפסק ואפס אותו במידת הצורך.
  4. בדוק אם קיימים קודי שגיאה: בחלק מעמדות הטעינה יש אבחון מובנה המציג קודי שגיאה במקרה של בעיות. עיין במדריך למשתמש או פנה ליצרן לקבלת סיוע בפענוח ופתרון כל קודי שגיאה.
  5. חפש עזרה מקצועית: אם אף אחד משלבי פתרון הבעיות שלמעלה לא פותר את הבעיה, שקול לפנות לטכנאי מוסמך או ליצרן לסיוע נוסף.

  על ידי ביצוע שלבים אלה, בעלי רכבים חשמליים יכולים לשמור על עמדות הטעינה של 16 אמפר שלהם לפעול ביעילות וביעילות, מה שמבטיח חווית טעינה אמינה לרכבים שלהם.

  מסקנה

  עמדת טעינה של 16 אמפר יכולה להיות אופציה מתאימה ויעילה לבעלי רכבים חשמליים שיש להם צרכי נהיגה יומיים מתונים. על ידי טעינת רכב חשמלי בן לילה במשך כשמונה שעות, הבעלים יכולים לצפות לצבור כ-95 מיילים של טווח נסיעה. זה ייתן מענה הולם לאנשים שנוסעים בסביבות 30 מייל ביום, והם יצטרכו להטעין את כלי הרכב שלהם רק שלוש פעמים בשבוע כדי לשמור על מרחק נסיעה מספיק.

  חיוני לקחת בחשבון את הצרכים וההרגלים של בעלי רכב חשמלי. אם הם לוקחים לעתים קרובות נסיעות ארוכות יותר או דורשים זמן טעינה מהיר יותר, שדרוג לעמדת טעינה עם אמפר גבוה יותר עשוי להיות בחירה טובה יותר. לעומת זאת, אנשים שנוהגים בתדירות נמוכה יותר עשויים למצוא את עמדת הטעינה של 16 אמפר מספקת בשמירה על טעינת הרכב שלהם.

  כאשר בוחרים עמדת טעינה של 16 אמפר, קונים פוטנציאליים צריכים לשקול גורמים כגון מהירות טעינה, תכונות מובנות ודירוג ה-IP של המכשיר כדי להבטיח שהם בוחרים במערכת המתאימה ביותר לצרכיהם. על ידי השקעה בעמדת טעינה איכותית, בעלי רכבים חשמליים יכולים ליהנות מהנוחות של טעינת רכבם בבית, חיסכון בזמן וצמצום הצורך בנסיעות תכופות לעמדות טעינה ציבוריות.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288