התקנת עמדות טעינה במשרדים ושטחים ציבוריים

הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים הובילה לביקוש גובר לתשתיות טעינה בשטחים ציבוריים ובמשרדים. רשת טעינה מבוססת לא רק משפרת את הנוחות של בעלות על רכב חשמלי אלא גם מרגיעה קונים פוטנציאליים שרכבים חשמליים הם בחירה מעשית לנסיעות יומיות ולנסיעות ארוכות יותר. כדי לענות על דרישה זו, התקנת עמדות טעינה במשרדים ובחללים ציבוריים הפכה לעדיפות עבור ערים ועסקים ברחבי העולם.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדות טעינה משרדיות

  הערך את צרכי המשרד

  לפני התקנת עמדות טעינה במקום העבודה, חיוני להעריך את צרכי העובדים. הכירו את מספר כלי הרכב החשמליים הנמצאים בשימוש כיום והעריכו את הביקוש העתידי למתקני טעינה. מעסיקים יכולים לשקול לערוך סקרים כדי לאמוד את העניין בכלי רכב חשמליים ובטעינה במקום העבודה.

  בחירת הסוגים הנכונים

  קיימים מספר סוגים של עמדות טעינה המתאימות לשימוש משרדי. עמדות טעינה ברמה 1 הן הבסיסיות ביותר, תוך שימוש בשקע חשמל סטנדרטי. הם יכולים לספק קצבי טעינה איטיים וייתכן שלא יהיו יעילים עבור מספר כלי רכב. עמדות רמה 2 נפוצות יותר במקומות עבודה ומספקות טעינה מהירה יותר לכלי רכב חשמליים. עמדות אלו מסוגלות להטעין יותר מרכב אחד ביום ומתאימות למשרדים עם מספר רב של משתמשים ברכב חשמלי. חיוני לארגונים לקבוע מדיניות המעודדת עובדים לשתף את עמדות הטעינה ולהזיז את כלי הרכב הטעונים שלהם לאחר פרק זמן מסוים.

  עלות ותהליך התקנה

  עלות התקנת עמדות טעינה במקום העבודה משתנה בהתאם לסוג וכמות התשתית הנדרשת. בדרך כלל, לעמדות רמה 2 יש עלות ראשונית גבוהה יותר אך מספקות טעינה יעילה יותר. בנוסף, תהליך ההתקנה עשוי לדרוש שכירת חשמלאי או קבלן עם מומחיות בתשתית טעינת רכב חשמלי כדי להבטיח התקנה ובטיחות נאותים.

  דרישות טכניות

  סוגי חיבור

  קיימים מספר סוגי חיבור זמינים עבור עמדות טעינה לרכב חשמלי. אלה כוללים:

  • סוג 1: סוג מחבר זה נמצא בשימוש נפוץ בצפון אמריקה ויכול לתמוך גם בטעינה ברמה 1 וגם ברמה 2.
  • סוג 2: מחברים מסוג 2 הם הסטנדרט באירופה ומסוגלים לתמוך בטעינה ברמה 2 ורמה 3.
  • CHAdeMO: סוג מחבר זה מקורו מיפן ומשמש בעיקר לטעינה מהירה בעמדות ציבוריות.
  • CCS (מערכת טעינה משולבת): CCS משלב טעינת AC ו-DC לסוג מחבר יחיד, מה שהופך אותה לתואמת למהירויות טעינה מרובות. זה הופך לאמץ נרחב יותר בכל התעשייה.

  חיוני שעמדות הטעינה יתמכו במגוון מחברים כדי להתאים לדגמי רכב חשמליים ולהעדפות טעינה שונות.

  מהירויות טעינה

  עמדות טעינה לרכב חשמלי מציעות מהירויות טעינה שונות, המשפיעות על הזמן הנדרש לטעינת רכב במלואה. שלוש מהירויות הטעינה העיקריות כוללות:

  • רמה 1: טעינה ברמה 1 משתמשת בשקעי חשמל סטנדרטיים (230V) ומספקת הספק מקסימלי של 3.6 קילוואט. זוהי שיטת הטעינה האיטית ביותר, בדרך כלל לוקח מספר שעות לטעון את הרכב במלואו.
  • רמה 2: טעינה ברמה 2 דורשת יחידת טעינה ייעודית ויכולה לספק הספק של עד 22 קילוואט. הוא מהיר יותר מרמה 1, ומוסיף בדרך כלל כ-40-60 קילומטרים של טווח לשעה של טעינה.
  • רמה 3: הידועה גם בשם טעינה מהירה, רמה 3 יכולה לספק תפוקה של עד 350 קילוואט. עמדות הטעינה אלו יכולות להטעין רכב לקיבולת של 80% תוך 20-30 דקות בלבד.

  התקנות משרדיות ואזורים ציבוריים צריכים להציע שילוב של מהירויות טעינה כדי לתת מענה לצרכי טעינה שונים.

  תאימות לרשת

  בעת התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי, חיוני לשקול תאימות לרשת. אינטגרציה נכונה של הרשת מבטיחה שתשתית הטעינה פועלת ביעילות ובבטחה. כמה גורמים מרכזיים שיש לטפל בהם כוללים:

  • קיבולת רשת: בדוק את קיבולת הרשת המקומית כדי להבטיח שהיא יכולה לתמוך בעומס הנוסף מעמדות טעינה לרכב חשמלי.
  • אספקת חשמל: ייתכן שעמדות הטעינה ידרשו שדרוגים של לוחות החשמל והשנאים הקיימים כדי להתמודד עם רמות הספק גבוהות יותר.
  • שילוב רשת חכמה: הטמעת טכנולוגיות רשת חכמה יכולה לסייע באיזון העומס החשמלי, לשפר את איכות החשמל ולאפשר ניטור ושליטה מרחוק על הפעלות טעינה.

  התייחסות לגורמים הללו במהלך תהליך ההתקנה יכולה לעזור להבטיח שילוב חלק של תשתית הטעינה עם הרשת המקומית ולספק חווית טעינה אמינה לבעלי רכב חשמלי.

  תחזוקה ובטיחות

  אמצעי תחזוקה ובטיחות נכונים הם חיוניים לתפעול יעיל של עמדות הטענה לרכב חשמלי במשרדים ובשטחים ציבוריים. סעיף זה יעסוק באמצעי מניעה וטיפול בתקלות כדי להבטיח חוויה בטוחה וידידותית למשתמש.

  אמצעי מניעה

  בדיקות ותחזוקה קבועות ממלאות תפקיד חיוני במניעת בעיות פוטנציאליות בעמדות הטעינה. להלן מספר אמצעים חיוניים:

  • בדיקה חזותית: בדוק באופן קבוע את כבלי הטעינה, המחברים ובית העמדה עבור כל סימני בלאי, נזק או ונדליזם.
  • ניקוי: שמור על אזור עמדת הטעינה נקי וללא עומס. אבק ופסולת יכולים להשפיע לרעה על ביצועי הציוד.
  • עדכוני תוכנה: ודא שהתוכנה והקושחה מתעדכנות באופן מיידי כאשר גרסאות חדשות זמינות כדי לשמור על תאימות עם פרוטוקולי הטעינה העדכניים ביותר של הרכב.
  • ניהול יעיל: הגדר מערכת לניטור וניהול גישה, שימוש וזמינות של עמדות הטעינה. זה יכול לעזור באיתור בעיות לפני שהן הופכות לבעיות משמעותיות.

  טיפול בתקלות

  במקרה של תקלה, חיוני שיהיו פרוטוקולים כדי לטפל בבעיה באופן מיידי ובטוח. להלן כמה שלבים עיקריים:

  • צור תוכנית פעולה: פתח תוכנית המפרטת את הצעדים שיש לנקוט כאשר מתרחשת תקלה. כלול פרוטוקולים לדיווח על בעיות, יצירת קשר עם ספקי שירות ותקשורת עם משתמשים שעלולים להיות מושפעים.
  • הדרכה: ודא שאנשי הצוות האחראים לתחזוקת עמדות הטעינה מאומנים היטב בזיהוי בעיות ויודעים את הפעולות המתאימות לנקוט. זה עשוי לכלול כיבוי בטוח של החשמל, בידוד עמדת הטעינה המושפעת והגדרת מחסומים זמניים במידת הצורך.
  • בדיקה שוטפת: ערכו סקירות תקופתיות של תוכנית הפעולה וביצועי כוח האדם, תוך ביצוע התאמות לפי הצורך בהתבסס על בעיות אחרונות או התפתחויות טכנולוגיות.

  על ידי יישום נוהלי תחזוקה ובטיחות אלה, משרדים ומרחבים ציבוריים יכולים להבטיח את הפעולה התקינה ואת אורך החיים של עמדות הטעינה לרכב החשמלי שלהם, ולספק אפשרות אמינה ונגישה עבור משתמשי רכב חשמלי באזור.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288