עמדת טעינה לוויה פרי

עם הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים, אספקת תשתית טעינה נאותה הופכת חיונית כדי לתמוך באימוץ הנרחב שלהם. רכב חשמלי אחד כזה בשוק כיום הוא Voyah Free. כרכב שטח חשמלי לחלוטין, הוא מציע טווח וביצועים מרשימים, הפונה לנהגים המחפשים אפשרות ידידותית לסביבה מבלי לוותר על חווית הנהיגה.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  ניתן לגשת בקלות לעמדות הטעינה במקומות שונים. הם מציעים את הנוחות הדרושה למשתמשים, ומבטיחים שהרכבים שלהם יישארו טעונים ומוכנים לכל נסיעה. מבחר אפשרויות טעינה בחינם ובתשלום זמינות לעתים קרובות כדי לענות על הצרכים של תקציבים שונים והעדפות טעינה.

  סוגי עמדות טעינה

  כאשר בוחנים אפשרויות טעינה עבור Voyah FREE, שני סוגים עיקריים של עמדות טעינה זמינים: עמדות טעינה ציבוריות ופתרונות טעינה ביתיים. לכל סוג של עמדת טעינה יש את היתרונות והשיקולים שלו.

  עמדות טעינה ציבוריות

  ניתן למצוא עמדות טעינה ציבוריות במקומות שונים, כגון מרכזי קניות, מגרשי חניה ואזורי מנוחה בצד הדרך. בדרך כלל, עמדות טעינה ברמה 2, הנטענות בכ-6 קילוואט או קצת יותר, מוסיפות טווח של כ-20 מיילים לשעת טעינה. זה הופך אותם למתאימים לטעינה מהירה בזמן ריצה או בהפסקות בנסיעות ארוכות. בנוסף, חלק מעמדות הטעינה הציבוריות מציעות שירותי טעינה בחינם, בעוד שאחרות דורשות תשלום.

  פתרונות טעינה ביתיים

  למי שמעדיף להטעין את הרכב החשמלי של Voyah FREE בבית, עמדות טעינה ברמה 1 ורמה 2 זמינות לבחירה. טעינה ברמה 1 מנצלת את שקעי החשמל הסטנדרטיים המצויים בבתים ומציעה קצב טעינה של כ-3 עד 5 מיילים של טווח לשעה. זה עשוי להספיק לאנשים שאינם נוהגים מרחקים ארוכים מדי יום.

  מצד שני, עמדות טעינה ביתיות ברמה 2 מציעות מהירויות טעינה מהירות יותר, בדומה לאלו שנמצאות בעמדות טעינה ציבוריות. התקנת עמדת טעינה ברמה 2 בבית מחייבת שכירת חשמלאי מוסמך כדי להבטיח התקנה נכונה ועמידה בתקנות המקומיות.

  זמן ומהירות טעינה

  ה-Voyah Free, רכב שטח חשמלי מובחר, כולל סוללה של 106 קילוואט-שעה. עם קיבולת משמעותית, זמן טעינה ומהירות הופכים לגורמים חיוניים להבטחת נוחות ונסיעה חלקה. רמות טעינה שונות מציעות קצבי כוח שונים, המשפיעים על הזמן שלוקח לטעון את מצבר הרכב.

  טעינה ברמה 1 כוללת שימוש בשקע ביתי רגיל, שזו השיטה האיטית ביותר, המספקת טווח של 3-5 מיילים לשעה. עמדות טעינה ברמה 2, הנפוצות במקומות ציבוריים ומקומות עבודה, מספקות קצב טעינה מהיר יותר מרמה 1. לבסוף, טעינה ברמה 3 משתמשת במטענים מהירים DC או במטענים של Tesla עבור חווית הטעינה המהירה ביותר, ומספקת טווח של 3-20 מיילים לשעה. חשוב לציין שלא כל כלי הרכב החשמליים תואמים לטעינה ברמה 3.

  ה-Voyah Free תומך בטעינה ברמה 3. המשמעות היא שלבעלים יש גישה לאפשרויות הטעינה המהירות ביותר הקיימות בשוק. כאשר שוקלים טעינה בעמדה ציבורית, המשתמשים צריכים לקחת בחשבון גורמים כגון זמינות, קרבת עמדה וזמן הטעינה הרצוי.

  בהתחשב בקיבולת הסוללה של Voyah Free של 106 קילוואט-שעה, זמני הטעינה ישתנו בהתאם לתפוקת הכוח של המטען. לדוגמה:

  • רמה 1 (3-5 מיילים לשעה): כ-20-30 שעות לטעינה מלאה.
  • רמה 2 (10-20 מייל לשעה): כ-5-10 שעות לטעינה מלאה.
  • רמה 3 (120 קילוואט): בערך שעה אחת, מספקת טעינה של עד 80%.

  תוכניות הרחבה ותחזית עתידית

  ככל שרכבים חשמליים צוברים פופולריות, חיוני להבטיח תשתית טעינה נגישה לבעלי רכב. עבור ה-Voyah FREE, רכב שטח חשמלי פרימיום של דונגפנג, הצורך הזה חשוב לא פחות. כאשר בוחנים את הסוללה של 106 קילו-וואט וטווח ה-CLTC של 631 קילומטרים, לתשתית טעינה נכונה יש פוטנציאל להגביר את אמון הצרכנים ולתרום לאימוץ רכב השטח.

  התוכניות להגדלת תשתיות הטעינה כוללות הגדלת מספר המטענים הנגישים לציבור ברחבי העולם, שהתקרבו ל-1.8 מיליון נקודות טעינה בשנת 2021, כאשר שליש מהן מטענים מהירים. גידול זה בנקודות הטעינה יגדיל את הנוחות בבעלות על רכב חשמלי ותפחית את החששות מפני חרדת טווחים, במיוחד עבור בעלי Voyah FREE. זה גם חיוני בתמיכה בהתרחבות נוספת של שוק הרכב החשמלי בכלל.

  בהקשר של ישראל, חיוני לקחת בחשבון את הדרישות וההעדפות המקומיות בעת הרחבת תשתית הטעינה. אספקת נקודות טעינה התואמות את שקעי החשמל, המתח והאמפר הסטנדרטיים הנהוגים בישראל היא קריטית ליישום חלק ותאימות לרכבים חשמליים כמו Voyah FREE. בנוסף, יש לקחת בחשבון את השימוש במערכת המטרית, צלזיוס לטמפרטורה, השקל הישראלי החדש (ש"ח) למטבע ואזור הזמן המקומי.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288