עמדת טעינה לפולקסווגן

עמדות הטעינה לרכבים חשמליים של פולקסווגן הופכות נגישות יותר ויותר, ומספקות תשתית חיונית למהפכת התחבורה בת-קיימא. ככל שיותר אנשים בוחרים ברכב חשמלי כאמצעי התחבורה המועדף עליהם, גדל הצורך ברשת נרחבת של עמדות טעינה כדי להבטיח נסיעה חלקה וקלות שימוש לנהגים.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  פולקסווגן נותנת מענה לצורך זה באמצעות רשת לטעינה מהירה של DC ברחבי הארץ. רשת זו מרחיבה את טווח ההגעה של בעלי רכבים חשמליים של פולקסווגן, ומאפשרת להם לנסוע מרחקים ארוכים ולהטעין את המכוניות שלהם בנוחות.

  סוגי עמדות טעינה

  עמדות טעינה AC

  עמדות טעינת AC מספקות פתרון נוח להטענת רכבים חשמליים, כגון Volkswagen ID.4, בבית או בעבודה. עמדות אלו בדרך כלל מספקות כוח בקצב נמוך יותר, ולוקח יותר זמן להטעין רכב חשמלי מאשר עמדות טעינה מהירה DC. עם זאת, טעינת AC נפוצה יותר וניתן למצוא אותה במקומות ציבוריים ופרטיים שונים, כולל קניונים, חניונים ובנייני מגורים.

  תכונה ייחודית של עמדות טעינת AC היא שניתן לחבר אותן לשקע חשמל רגיל, בתנאי שיש לו את המתח והאמפר המתאימים. בהתאם לרכב החשמלי, זמן הטעינה עשוי להשתנות. מומלץ תמיד לבדוק את שקע הטעינה על ידי חשמלאי מוסמך ומוסמך לצורך בטיחות ותאימות.

  • נפוץ יותר וזמין נרחב
  • מתאים לטעינה בבית ובמקום העבודה
  • זמני טעינה ארוכים יותר מעמדות טעינה מהירה DC

  עמדות טעינה מהירה DC

  עמדות טעינה מהירה של DC מאיצות באופן דרמטי את תהליך הטעינה של רכבים חשמליים כמו Volkswagen. עמדות אלו מספקות תפוקת כוח גבוהה יותר, מה שמאפשר זמני טעינה מהירים יותר בהשוואה לעמדות טעינה AC.

  אחד היתרונות של טעינה מהירה DC הוא היכולת שלה להיטען בקצב מרבי של 125kW עבור Volkswagen בהתאם לגורמים כגון טמפרטורת הסביבה, סוג המטען, מצב הסוללה ומצב הרכב. עם זאת, הם פחות נפוצים מעמדות טעינה AC ונמצאים בעיקר לאורך כבישים מהירים ובאזורים מסחריים.

  • זמני טעינה מהירים יותר מעמדות טעינה AC
  • פחות נפוץ ונמצא בעיקר באזורי מסחר

  שני סוגי עמדות הטעינה נותנות מענה לצרכים והעדפות שונות של בעלי רכב חשמלי. עמדות טעינת AC זמינות רבות ומעשיות יותר לשימוש יומיומי, בעוד שעמדות טעינה מהירה DC מספקות אפשרות מהירה יותר לנסיעות ממושכות או כאשר יש צורך בטעינה מהירה.

  דגמי רכב חשמלי של פולקסווגן

  פולקסווגן מציעה מגוון דגמי רכב חשמליים כדי לתת מענה לצרכים והעדפות שונות. בין הדגמים הללו נמצא ה-ID.4 הפופולרי, שמכה גלים בשוק הרכב החשמלי. דגם נוסף שראוי לציון הוא פולקסווגן e-Golf. לרכב חשמלי זה יש גם יכולות טעינה מהירה DC, מה שמאפשר לו להטעין עד 80% תוך כשעה.

  הערכות זמן טעינה

  קיבולות סוללה משתנות

  רכבים חשמליים שונים של פולקסווגן הם בעלי קיבולות סוללה שונות, אשר משפיעות ישירות על זמני הטעינה. באופן כללי, לכלי רכב עם קיבולת סוללה גדולה יותר לוקח יותר זמן להטעין. לפולקסווגן ID.3, למשל, קיבולת סוללה של 58 קוט"ש, בעוד שה-ID.4 מציעה מגוון אפשרויות סוללה החל מ-52 קוט"ש. הבדלים אלו מביאים לזמני טעינה שונים בהתאם לדגם הרכב החשמלי ולגודל הסוללה שלו.

  YouTube video

  מהירות של מטענים AC ו-DC

  קיימים מספר סוגים של עמדות טעינה לרכבים חשמליים של פולקסווגן, כל אחת מציעה מהירויות טעינה שונות. הסוגים העיקריים הם מטעני AC ו-DC.

  מטעני AC נמצאים לרוב בעמדות טעינה ציבוריות ומשמשים גם לטעינה ביתית. מהירות הטעינה שלהם תלויה ברמת הטעינה:

  • רמה 1: מספקת עד 3.6 קילוואט של הספק, ודורשת כ-10-20 שעות לטעינה מלאה, תלוי בגודל הסוללה
  • רמה 2: מספקת עד 22 קילוואט של הספק, מקצרת את זמן הטעינה לכ-4-8 שעות

  מטעני DC מהירים נמצאים לעתים קרובות באזורים מסחריים ולאורך כבישים מהירים. מטענים אלו מספקים כוח DC ישירות לסוללה, ומאפשרים זמני טעינה מהירים משמעותית. באופן כללי, תפוקת ההספק של מטענים מהירים DC נע בין 50 קילוואט ל-350 קילוואט. בעת שימוש במטען DC מהיר ציבורי ברמה 3, ניתן להוסיף 89 מייל של טווח לרכב חשמלי 2023 ID.4 Pro תוך כ-10 דקות בלבד.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288