עמדת טעינה לפולסטאר

ככל שרכבים חשמליים צוברים פופולריות ברחבי העולם, ישראל אינה יוצאת דופן. כתוצאה מכך גדל הביקוש לעמדות טעינה לרכב חשמלי, ו-Polestar, יצרנית רכב חשמלית ידועה, להוטה לעמוד בביקוש הזה. עבור בעלי פולסטאר, מציאת עמדות טעינה והבנת תהליך הטעינה חיוניים לחוויית נהיגה חשמלית חלקה.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,290 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  היבט מרכזי בטעינת הפולסטאר הוא תאימות לנקודות טעינה שונות, כגון נקודות טעינה AC עד 11 קילוואט ונקודות טעינה DC עד 205 קילוואט. עם מגוון אפשרויות לטעינה בבית או בדרכים, הלקוחות צריכים להישאר מעודכנים לגבי התוצאות השונות. לדוגמה, ב-205 קילוואט DC, טעינה מ-10 עד 80% אורכת רק 28 דקות, בעוד שב-11 קילוואט AC, טעינה מלאה דורשת שמונה שעות.

  יסודות עמדות טעינה

  כאשר מתכננים טיול עם הרכב החשמלי Polestar, חיוני לדעת את היסודות של מציאת עמדות טעינה ושימוש בהן. הרכב החשמלי Polestar מגיע עם גוגל מפות מובנה, המאפשר גישה נוחה למידע על עמדות טעינה סמוכות. פשוט על ידי הזנת יעד בגוגל מפות, תוכנת הניווט תבדוק את רמת הסוללה של הרכב ותציע מסלול, כולל עצירות טעינה הכרחיות בדרך. תכונה זו גם מאפשרת למשתמשים לראות את הזמינות של מטענים במתקנים סמוכים.

  בעמדות הטעינה נהגים ימצאו סוגים שונים של מטענים המתאימים לרכב חשמלי. הסוגים הנפוצים ביותר כוללים:

  • מטענים ברמה 1: אלו הם השקעים הסטנדרטיים שניתן למצוא ברוב הבתים. הם מספקים טעינה איטית, שעשויה להימשך מספר שעות לטעינה מלאה של רכב חשמלי.
  • מטענים ברמה 2: מטענים אלו נמצאים בדרך כלל בעמדות טעינה ציבוריות או מותקנים בבתים עם ציוד טעינה ייעודי לרכב חשמלי. הם מספקים טעינה מהירה בהרבה, ומאפשרים טעינה מלאה תוך מספר שעות בלבד.
  • מטענים מהירים DC: ידועים גם בתור מטענים מהירים, אלו הם מטענים בעלי הספק גבוה הנמצאים בעמדות הטענה ייעודיות לרכב חשמלי. הם מספקים את הטעינה המהירה ביותר, וממלאים את הסוללה בפחות משעה ברוב המקרים.

  כאשר נמצאים בעמדת טעינה, חשוב להבין את תהליך החיבור. באופן כללי, נהגים חייבים לבצע את השלבים הבאים:

  1. אתרו את יציאת הטעינה ברכב החשמלי, שבדרך כלל ניתן למצוא אותה ליד הצד האחורי של המכונית.
  2. חבר את המטען לרכב וודא שהוא מחובר היטב.
  3. אם עמדת הטעינה דורשת אימות, עקוב אחר ההוראות שסיפקה העמדה כדי להתחיל את תהליך הטעינה.
  4. המתן עד שתהליך הטעינה יסתיים, או הפסק אותו באופן ידני כאשר רמת הטעינה הרצויה הושגה.
  5. נתק את המטען וסגור את יציאת הטעינה לפני היציאה מהעמדה.

  סוגי עמדות טעינה

  טעינה ברמה 1

  טעינה ברמה 1 מתייחסת לשימוש בשקע חשמל ביתי רגיל (בדרך כלל 220V ו-10 אמפר) בישראל לטעינת רכב חשמלי. טעינה מסוג זה היא האיטית והנוחה ביותר לרכבי סוללה קטנים, שכן היא אינה מצריכה עמדת טעינה ייעודית. עם זאת, זמן הטעינה יכול להיות ארוך למדי, וייקח כ-24 שעות לטעון מלא של רכב חשמלי עם גודל סוללה טיפוסי.

  טעינה ברמה 2

  עמדות טעינה ברמה 2 מנצלות חיבור ייעודי לרשת החשמל המקומית, ומוציאות מתח ואמפר גבוהים יותר מרמה 1. ניתן להתקין עמדות טעינה אלו בבתים או בשטחים ציבוריים, בדרך כלל מספקות כוח של 11 קילוואט, שיכולים להיטען רכב חשמלי Polestar 2 מ-0-100% תוך כ-8 שעות. שיטה זו מוסיפה לרכב כ-60 ק"מ של טווח בשעה ונחשבת לאידיאלית עבור חניה פרטית וטעינה ביתית.

  • תפוקה: 11 קילוואט
  • זמן טעינה: טעינה של 0-100% תוך 8 שעות
  • אספקת חשמל: תלת פאזי, 16 אמפר
  • דוגמה: 11kW AC Wallbox

  טעינה מהירה DC

  הידוע גם בשם טעינה ברמה 3, עמדות טעינה מהירה DC מציעות את מהירויות הטעינה הגבוהות ביותר הזמינות לכלי רכב חשמליים. הם נמצאים בדרך כלל לאורך כבישים מהירים ובאזורים מסחריים. רכבים חשמליים Polestar 2 תומכים בטעינה מהירה DC עם צריכת חשמל מקסימלית של 155 קילוואט. בשיטה זו, הרכב יכול להיטען בין 10% ל-80% תוך כ-35 דקות. עמדות אלה משתמשות במחבר CCS Combo לטעינה מהירה בעוצמה גבוהה.

  • צריכת חשמל: עד 155 קילוואט
  • זמן טעינה: 10% עד 80% תוך כ-35 דקות
  • מחבר: CCS Combo

  פתרונות טעינה ביתיים

  תהליך התקנה

  התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי Polestar דורשת כמה שלבים חיוניים. ראשית, הזמינו מספק מועדף, שכן מותגי רכב וחברות ליסינג משתפות פעולה תדיר עם ספקים מוסמכים של פתרונות טעינה ביתיים. מטענים ביתיים טיפוסיים לרכבי Polestar מדורגים ב-11 קילוואט, המספקים טעינה מלאה תוך 8 שעות, עם אספקת חשמל תלת פאזית, 16 אמפר.

  בעת בחירת מיקום ההתקנה, ודא שהאתר נגיש בקלות, ליד חיבור חשמלי מתאים, ומספק מקום מתאים לרכב עצמו. יש לשכור חשמלאים מקצועיים כדי להבטיח את ההתקנה הנכונה ולהעריך את כל ההתאמות הנדרשות למערכת החשמל של הבית.

  YouTube video

  טיפים לתחזוקה

  כדי לשמור על ביצועים אופטימליים עבור עמדת טעינה של פולסטאר, על הבעלים לפעול לפי מספר הנחיות הכרחיות. ניקוי ובדיקה סדירים של ציוד הטעינה הם חיוניים למניעת הצטברות פסולת ולניטור כל סימני בלאי. ניתן לנגב אבק, לכלוך וקורי עכביש עם מטלית רכה, בעוד שכבל הטעינה והמחברים צריכים להיבדק בקפידה לאיתור נזק.

  ניטור WiFi ומעקב אחר שימוש יכולים להיות מועילים לניהול לוחות זמנים לטעינה וזיהוי מגמות או בעיות פוטנציאליות. שימוש בלוח מחוונים חכם מאפשר למשתמשים לנטר את צריכת האנרגיה של עמדות הטעינה שלהם, המרחק הנוסף והעלות בצורה יעילה יותר.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,290 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288