עמדת טעינה לפיג'ו

עם הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים, מציאת פתרון הטעינה המתאים חיונית לבעלי פיג'ו. פיג'ו מציעה מגוון דגמים חשמליים, הנותנים מענה לצרכי לקוחות שונים. עמדות טעינה מאפשרות לנהגים להטעין את רכביהם החשמליים של פיג'ו ביעילות, תוך צמצום זמני ההמתנה ומספקות חווית נהיגה חלקה.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,290 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדות טעינה לרכבים חשמליים של פיג'ו מגיעות בצורות שונות, כולל עמדות טעינה ביתיות ועמדות טעינה ציבוריות. עמדות טעינה ביתיות מציעות את הנוחות של טעינת הרכב למשך הלילה או בשעות השפל, בעוד שעמדות טעינה ציבוריות מספקות אפשרויות טעינה באזורים מסחריים או לאורך מסלולי הנסיעה.

  בנוסף להצעת אפשרויות טעינה מסוגים שונים, עמדות הטעינה מיועדות להשתלב עם מערכות בית חכם ולספק יכולות טעינה מהירה. על ידי בחירת עמדת הטעינה המתאימה ביותר לרכב הפיג'ו החשמלי שלהם, לקוחות יכולים להבטיח מהירות טעינה אופטימלית, נוחות וניהול אנרגיה, ובסופו של דבר לשפר את חווית הנהיגה שלהם.

  סוגי עמדות טעינה

  טעינה ברמה 1

  טעינה ברמה 1 היא שיטת הטעינה האיטית ביותר עבור רכבים חשמליים של פיג'ו. זה כרוך בחיבור המכונית לשקע ביתי רגיל של 110-120 וולט. טעינה מסוג זה מתאימה לכלי רכב קטנים יותר כמו קטנועים, אופניים חשמליים ואופנועים, שאינם דורשים כוח רב כדי להגיע לטווח הגון.

  טעינה ברמה 2

  טעינה ברמה 2 היא שיטה מהירה יותר הדורשת נקודת טעינה ייעודית לרכב חשמלי, המכונה גם ארגז קיר. שיטת טעינה זו משתמשת בכבל מסוג 2 (מצב 3) שתוכנן במיוחד למטרה זו. ניתן להתקין נקודות טעינה ביתיות לרכבים חשמליים של פיג'ו, הזמינות בקצבי טעינה שונים, כדי להקל על טעינה ברמה 2 ולקצר משמעותית את זמן הטעינה.

  תעריפי טעינה:

  • שקע ביתי: טעינה איטית
  • Wall Box: טעינה מהירה יותר

  טעינה מהירה DC

  טעינה מהירה DC, הידועה גם בשם טעינה מהירה, היא שיטת טעינה מהירה עוד יותר עבור רכבים חשמליים של פיג'ו, תוך שימוש בהספק טעינה של 100kW. במקרים מסוימים, הוא יכול לטעון את הסוללה עד 80% תוך כ-30 דקות, ומציע טווח משוער של כ-225 מיילים (362 ק"מ).

  זמן טעינה מינימלי:

  • טעינה מהירה: כ-30 דקות עבור כ-250 ק"מ של טווח נסיעה

  כאשר מתכננים את אסטרטגיית הטעינה שלהם, נהגי רכב חשמלי צריכים לשקול את רמות הטעינה ההתחלתיות והרצויות שלהם כדי לייעל את היעילות ולמקסם את טווח הנסיעה שלהם. שילוב שיטות הטעינה השונות הללו מבטיח חווית נהיגה חלקה ונוחה ברכב חשמלי של פיג'ו.

  זמן ומהירות טעינה

  גורמים המשפיעים על זמן הטעינה

  ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על זמן הטעינה של רכב חשמלי פיג'ו. אלה כוללים:

  • קיבולת הסוללה: ל-Peugeot e-208 יש סוללה של 50 קילוואט-שעה, וזמן הטעינה תלוי בקיבולת שלו.
  • כוח עמדת הטעינה: זמני הטעינה משתנים בהתאם אם הרכב נטען באמצעות עמדת טעינה ברמה 1, רמה 2 או טעינה מהירה.
  • טמפרטורת הסביבה: טמפרטורות קיצוניות עלולות להשפיע על מהירות ויעילות הטעינה.
  • עומסי אנרגיה ברכב: שימוש במיזוג אוויר, חימום ואלקטרוניקה משפיע גם על זמן הטעינה.

  לדוגמה, פיג'ו e-208 שנטען בבית באמצעות מטען 1.9 קילוואט ברמה 1 עשויה להימשך בין 22.22 שעות לטעינה מלאה מ-20% ל-80%. עם עמדת טעינה של 11-22 קילוואט ברמה 2, הזמן מצטמצם ל-3.03 עד 1.52 שעות. טעינה מהירה בעמדות ציבוריות יכולה להפחית משמעותית את זמן הטעינה עוד יותר.

  שיפור יעילות הטעינה

  כדי לייעל את הטעינה עבור רכב חשמלי פיג'ו ולצמצם את זמן הטעינה, ניתן לבצע את השלבים הבאים:

  1. בחר את עמדת הטעינה הנכונה: בחר בעמדת טעינה מהירה ברמה 2 או בשיטת האפשר, כפי שהם מקצרים את הזמן הטעינה.
  2. תזמן טעינה בשעות השפל: טעינה שעות שפל כאשר הביקוש נמוך יותר עשויה לשפר את השפל.
  3. תחזק את המצבר: תחזוקה נכונה של הרכב הרכבי, כולל המלצות היצרן, יכולה לעזור בהארכת חיי הסוללה ולשפר את הטעינה.
  4. תכנן מסלולים: השתמש במתכננים כדי למצוא עמדות לאורך המסלול ותכנון בעצירות טעינה. תכנון יכול לעזור להקטין את חרדת הטווחים ולמטב את זמני הטעינה.

  על ידי ביצוע הנחיות אלה ושימוש בעמדות טעינה בעלות הספק גבוה יותר, בעלי רכבים חשמליים של פיג'ו יכולים גם חווית טעינה מהירה ויעילה יותר.

  התפתחויות עתידיות

  טכנולוגית V2G

  טכנולוגיית רכב לרשת (V2G) היא התפתחות מרגשת בנוף הטעינה של כלי רכב חשמליים. חידוש זה מאפשר לכלי רכב חשמליים לשאוב חשמל מהרשת בתקופות של ביקוש נמוך ואז להזין אותו בחזרה לרשת שעות השיא. על ידי כך, כלי רכב חשמליים יכולים לפעול כיחידות אחסון אנרגיה ניידת, ומציעות יתרונות פוטנציאליים לחוסן רשת וחיסכון בעליויות אנרגיה לבעלי רכב. אפשר, פיג'ו עשויה לשלב טכנולוגית V2G בעמדות הטעינה שלה כדי לשפר את החברות של מערכת האנרגיה ולספק מוסף לבעלי רכבים חשמליים.

  טעינת תקשורת

  התקדמות מבטיחה נוספת בתשתית טעינת רכב חשמלית היא טעינת תקשורת. זו משתמשת טכנולוגית בשדות אלקטרומגנטיים כדי להעביר אנרגיה בין שני סלילים – מוטבע אחד באדמה, והשני ברכב. טעינה בדיקה מבטלת את הצורך במחברים פיזיים, ומספקת טעינה נוחה וחלקה יותר למשתמשי רכב חשמלי. פיג'ו צפויה לבחון את הפוטנציאל של הטעינה הטכנולוגית האלחוטית והשילוב שלה בעמדות הטעינה שלהם, ולפשט ולייעל את תהליך הטעינה לבעלי רכבים חשמליים של פיג'ו.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,290 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288