עמדת טעינה לאופל

רכבים חשמליים צוברים במהירות פופולריות ברחבי העולם, ואופל היא אחת מהיצרניות התורמות לשוק ההולך וגדל הזה. עם הצגת דגמי מכוניות חשמליות כגון אופל אמפרה, אמפרה, קורסה, מוקה וזפירה, אופל הוכיחה את מחויבותה לתחבורה בת קיימא ולסביבה. יחד עם העלייה בבעלות על מכוניות חשמליות מגיע הצורך בפתרונות טעינה יעילים ואמינים עבור כלי רכב אלה.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדות הטעינה ממלאות תפקיד מכריע באימוץ הנרחב של כלי רכב חשמליים. כדי להתאים לביקוש הגובר, קיימות אפשרויות שונות לבעלי מכוניות חשמליות של אופל. מעמדות טעינה ביתיות ועד לנקודות טעינה ציבוריות, לנהגי אופל יש גישה למגוון פתרונות טעינה נוחים, מהירים וחכמים. עמדות טעינה אלו נועדו להתאים לצרכים שונים, כגון טעינה מהירה, שילוב במערכות בית חכם או תאימות לתקני טעינה ויכולות שונות.

  כאשר בוחרים בעמדת טעינה תואמת אופל, חיוני לקחת בחשבון גורמים כגון קיבולת הסוללה של המכונית, רמת הספק של המטען וזמן הטעינה הנדרש. זה יבטיח שפתרון הטעינה הנבחר לא רק יענה על צרכי הנהג אלא גם יתרום לאריכות החיים והביצועים של הרכב החשמלי. עם תשתית הטעינה הנכונה במקום, בעלי רכבים חשמליים של אופל יכולים ליהנות מחוויית נהיגה חלקה ונטולת טרחה תוך צמצום טביעת הרגל הפחמנית שלהם.

  סוגי עמדות טעינה

  עמדות טעינה AC

  עמדות טעינת AC מספקות זרם חילופין (AC) לטעינת רכבים חשמליים. עמדות אלו נמצאות בדרך כלל באזורי מגורים, מקומות עבודה וחניונים ציבוריים. ישנם שני סוגים עיקריים של עמדות טעינה AC: רמה 1 ורמה 2.

  • רמה 1: מתחבר לשקע 110-120 וולט סטנדרטי, ומספק את קצב הטעינה האיטי ביותר. טעינה מסוג זה מתאימה לכלי רכב קטנים כגון קטנועים, אופניים חשמליים ואופנועים.
  • רמה 2: דורש שקע 220-240 וולט, המציע מהירויות טעינה מהירות יותר מרמה 1. עמדת טעינה רמה 2 מתאימה לרוב המשתמשים היומיומיים של כלי רכב חשמליים ונמצאת לרוב בטעינה ציבורית מתקנים או מותקן בבתים.

  עמדות טעינה מהירה DC

  עמדות טעינה מהירה DC מספקות זרם ישר (DC) לטעינה מהירה. עמדות אלו נמצאות בדרך כלל לאורך כבישים מהירים, מרכזי קניות ומקומות אחרים בהם יש צורך בטעינה מהירה. הן ידועות גם בתור עמדות טעינה ברמה 3.

  • רמה 3: מסוגל לטעון סוללה של רכב חשמלי עד 80% תוך כשעה. סוג זה של טעינה אידיאלי לנסיעות למרחקים ארוכים, לנסיעות בכביש, או כאשר יש צורך בטעינה מהירה במהלך הפסקה קצרה.

  בעת בחירת עמדת טעינה לרכב חשמלי של אופל, שקול גורמים כגון מהירות טעינה מועדפת, מיקום העמדה ומחברי הטעינה הזמינים. חלק מדגמי אופל ישנים יותר עשויים להשתמש בתקע מסוג 1, הנראה בעיקר ביפן ובארה"ב. עם זאת, לכל עמדות הטעינה עם כבל קבוע יש תקע מסוג 2.

  שימוש בעמדות טעינה

  זמן טעינה

  זמן הטעינה עשוי להשתנות בהתאם לדגם הרכב החשמלי ולסוג עמדת הטעינה. לדוגמה, ל Opel Mokka עם קיבולת סוללה של 50 קילוואט יכול להיות זמן טעינה של 4.5 שעות בעמדת טעינה של 11 קילוואט. עם זאת, בעמדת טעינה מהירה (DC), הסוללה יכולה להיטען מאפס עד 80% תוך כ-30 דקות.

  למרות שטעינה בשקע ביתי היא הפתרון הפשוט ביותר, ייתכן שהוא לא המהיר ביותר. זמן הטעינה בשקע ביתי תלוי במתח ובאמפר הזמינים, מה שעלול לגרום לקצב טעינה איטי יותר בהשוואה לשימוש בעמדת טעינה ייעודית.

  אמצעי תשלום

  ישנן שיטות תשלום שונות זמינות עבור עמדות טעינה. כמה אפשרויות נפוצות כוללות:

  • כרטיס אשראי או חיוב: ספקי עמדות טעינה רבים מקבלים כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב גדולים לתשלום.
  • כרטיס בתשלום מראש: בחלק מעמדות הטעינה יש מערכת כרטיסים בתשלום מראש, שבה נהגים יכולים לטעון כספים על כרטיס ולאחר מכן להשתמש בו כדי לשלם עבור חיובים.
  • אפליקציה לנייד: חלק מרשתות עמדות הטעינה מציעות אפליקציה לנייד לתשלום וניהול חשבונות.

  חיוני לחקור את שיטות התשלום הזמינות בעמדת טעינה לפני ההגעה כדי להבטיח חווית טעינה חלקה. שים לב שהעמלות עשויות להשתנות בהתאם לרשת עמדת הטעינה או לדגם הרכב החשמלי.

  התקדמות עתידית

  מטעני כוח גבוה יותר

  בשנים הקרובות, תחול התקדמות משמעותית בעמדות הטעינה לרכב חשמלי, מה שיועיל רבות לרכבים חשמליים של אופל. התקדמות אחת כזו היא פיתוח של מטענים בעלי הספק גבוה יותר. המטענים החזקים הללו צפויים לאפשר טעינה מהירה ויעילה יותר, ולצמצם את הזמן הדרוש לטעינה מלאה של מצבר הרכב. למטענים בעלי הספק גבוה יותר יש פוטנציאל לפתור את המגבלות הקיימות בתשתיות הטעינה ולהיצמד לביקוש הגובר לרכבים חשמליים.

  • זמני טעינה מהירים יותר
  • נוחות משופרת למשתמשים
  • הפחתת חרדת טווח עבור נהגים

  טעינה אלחוטית

  התפתחות מרגשת נוספת בתחום הטעינת הרכב החשמלי היא הכנסת טכנולוגיית הטעינה האלחוטית. חידוש זה מאפשר חווית טעינה חלקה יותר, ומבטל את הצורך בחיבור פיזי של הרכב לעמדת טעינה. במקום זאת, הרכב יוכל להידלק פשוט על ידי חנייה מעל משטח טעינה אלחוטי ייעודי. לטעינה אלחוטית מספר יתרונות:

  • ביטול הצורך בכבלי טעינה
  • הפחתת הבלאי בציוד הטעינה
  • אפשר טעינה במגוון רחב יותר של סביבות
  היתרונות של טעינה אלחוטיתאתגרים
  אין צורך בכבלי טעינהעלויות גבוהות יותר עבור התקנה
  בלאי מופחת בציוד הטעינהזמני טעינה איטיים יותר
  רבגוניות ונוחותתאימות עם דגמים שונים

  התקדמות בתשתית הטעינה, כגון מטענים בעלי הספק גבוה יותר וטכנולוגיית טעינה אלחוטית, ישחקו תפקיד מכריע במתן מענה לביקוש הגובר של הצרכנים לרכבים חשמליים, כולל דגמי אופל. חידושים אלו צפויים לעצב את עתיד טעינת הרכב החשמלי ולספק חוויה נוחה, יעילה ומהנה יותר למשתמשים.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288