עמדת טעינה לליפמוטור

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בשימוש בכלי רכב חשמליים, מה שהוביל לביקוש גבוה יותר לפתרונות טעינה יעילים. פתרון אחד כזה הוא עמדות טעינה עבור מנועי LiPo (ליתיום-פולימר) – מקורות אנרגיה רבי עוצמה המשמשים בדרך כלל ברחפנים, מכוניות RC וגאדג'טים דומים אחרים. פתרונות הטעינה המתקדמים הללו מבטיחים שסוללות ה-LiPo נטענות בצורה בטוחה ויעילה כדי לייעל את ביצועיהן ולהאריך את תוחלת החיים שלהן.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  עמדות טעינת נועדו לתת מענה לצרכים שונים, ומציעות אפשרויות כמו טעינת איזון, המסייעת בשמירה על בריאותן ואורך החיים של הסוללות. עמדות טעינה אלו מגיעות לרוב עם מספר יציאות טעינה, המאפשרות למשתמשים לטעון מספר סוללות בו זמנית. תאימות עם סוללות בגדלים משתנים מבטיחה פתרון רב-תכליתי עבור סוגים שונים של מכשירים המונעים באמצעות LiPo.

  סוגי עמדות טעינה עבור Lipomotor

  עמדות טעינה ברמה 1

  עמדות טעינה ברמה 1 הן האפשרות הבסיסית ביותר לטעינת מנועי ליפו. הם משתמשים בשקע חשמל סטנדרטי שנמצא בבתים ובמשרדים בישראל, והספק הטעינה הוא בדרך כלל סביב 110 וולט. עמדות אלו מספקות טעינה איטית, המתאימה לכלי רכב קטנים יותר כמו קטנועים ואופניים חשמליים. עבור כלי רכב מסוג Lipomotor גדולים יותר, עמדות טעינה ברמה 1 מציעות טווח של כ-3-5 קילומטרים לשעת טעינה. באופן כללי, הם מתאימים היטב לאנשים שאינם נוסעים למרחקים ארוכים על בסיס קבוע.

  עמדות טעינה ברמה 2

  לזמני טעינה מהירים יותר, עמדות טעינה ברמה 2 הן בחירה אידיאלית. עמדות אלו דורשות בדרך כלל מעגל חשמלי ייעודי עם מתח בין 208-240 וולט. לעמדות טעינה ברמה 2 יש את היכולת להטעין מנועי Lipomotor בקצב מהיר בהרבה, המספקות טווח של כ-16-30 קילומטרים לשעת טעינה. מקובל למצוא עמדות טעינה ברמה 2 במקומות ציבוריים שונים, כמו מרכזי קניות ועמדות הטענה ייעודיות לרכב חשמלי. התקנת עמדת טעינה ברמה 2 בבית היא גם אפשרות, אך היא עשויה להיות כרוכה בעלויות נוספות, כגון שכירת חשמלאי מקצועי כדי להגדיר את מערכת החשמל.

  עמדות טעינה מהירה DC

  לפתרון הטעינה המהיר ביותר, עמדות טעינה מהירה של DC הן הבחירה המובילה. עמדות טעינה אלו מספקות בדרך כלל מתח של 480 וולט ומעלה ויכולות להטעין מנועי ליפו בקצב מהיר במיוחד. למעשה, ניתן לעמדות טעינה מהירה של DC לספק טווח של כמעט 120 קילומטרים תוך 30 דקות בלבד של זמן טעינה. עם זאת, חשוב לציין שלא כל רכבי ה-Lipomotor תואמים לעמדות טעינה מהירה של DC. בנוסף, עמדות אלו בדרך כלל יקרות יותר להתקנה ולתפעול. כתוצאה מכך, הם נמצאים בעיקר במסגרות מסחריות, כמו עמדות טעינה ייעודיות לרכב חשמלי לאורך כבישים מהירים או במגרשי חניה גדולים.

  בחירת עמדת הטעינה הנכונה

  הבנת מהירויות הטעינה

  כאשר בוחרים עמדת טעינה למנוע LiPo, חשוב לקחת בחשבון את מהירות הטעינה. עמדות הטעינה משתנות במהירות שבה הן יכולות לטעון את הסוללה שלך, אשר נקבעת על פי תפוקת הכוח שלהן. לדוגמה, עמדת טעינה בסיסית בהספק של 25W ייקח זמן רב יותר להטעין סוללה בהשוואה לעמדת טעינה חזקה יותר של 74W. חיוני לוודא שעמדת הטעינה שנבחרה תואמת למתח ולמגברי הטעינה הנדרשים עבור סוללת ה-LiPo שלך.

  איתור מטענים תואמים

  כדי למצוא מטען תואם, שקול את מתח ערכת הסוללה ואת אמפר הטעינה הרצוי. הכפל את המתח באמפר כדי לחשב את הספק הדרוש לטעינת הסוללה. לדוגמה, כדי להטעין סוללת 2S LiPo (7.4V) ב-5 אמפר, נדרש 7.4V * 5A = 37 וואט. בנוסף, זכור את ספירת התאים של הסוללה מכיוון שהיא משפיעה ישירות על יכולות הטעינה. לרוב סוללות ה-LiPo המשמשות לרכב חשמלי יש מתח של 7.4V (2S) או 11.1V (3S), אז בחרו בעמדת טעינה התואמת את המתח וספירת התאים של הסוללה.

  התפתחויות עתידיות בעמדות טעינה ליפומוטור

  התקדמות טכנולוגית

  בשנים הקרובות, מספר התקדמות טכנולוגית צפויה לעצב מחדש את הנוף עבור עמדות הטעינה ליפומוטור. חידוש אחד כזה הוא פיתוח סוללות מוצק, אשר טומן בחובו הבטחה לשיפור היעילות, צפיפות האנרגיה וזמני הטעינה של כלי רכב חשמליים. התקדמות אלו עשויות להשפיע באופן משמעותי על האימוץ הנרחב של כלי רכב חשמליים, ולהוביל לצעד גדול לקראת מגזר תחבורה ללא פחמן.

  פיתוח מכריע נוסף הוא יכולות הגישה מרחוק הגדלות למהנדסי תחזוקה ותכונות ניתוח נתונים בעמדות טעינה. קישוריות מוגברת זו לא רק תייעל את הניהול והתחזוקה של התשתיות הקיימות, אלא גם תקל על שילובם של מודלים עסקיים חדשניים וטכנולוגיות הקשורות לטעינת רכב חשמלי בעתיד.

  שיעורי אימוץ מוגברים

  ככל שרכבים חשמליים ממשיכים לצבור פופולריות ותמיכה מבעלי עניין שונים, כולל ממשלות, יצרנים וצרכנים כאחד, הביקוש לעמדות טעינה של Lipomotor צפוי לגדול. האיחוד האירופי, למשל, הצליח לקדם תקן תקע משותף של האיחוד האירופי לטעינת רכבים חשמליים, ומשתמשים זוכים בהדרגה לגישה יותר הרמונית לרשתות טעינה שונות.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288