עמדת טעינה לקיה

הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים גרמה ליצרניות הרכב להרחיב את תשתית הטעינה, מה שהופך את זה לנוח יותר לבעלים להניע את המכוניות שלהם. בין החברות הללו קיה, ששיתפה פעולה באופן פעיל עם ספקי טעינה שונים כדי להבטיח שנהגים של הדגמים החשמליים שלה יחוו גישה חלקה לטעינה. עם נגישות מוגברת של עמדות טעינה ברחבי הערים וליד כבישים מהירים, בעלי רכבים חשמליים חדשים של קיה יכולים לצאת בביטחון לנסיעות קצרות וגם להרפתקאות למרחקים ארוכים.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  אחד ההיבטים המרכזיים בבעלות על רכב חשמלי הוא הבנת אפשרויות הטעינה הזמינות, בין אם בבית ובין אם בדרכים. לרוב, בעלי רכבים חשמליים מטעינים את המכוניות שלהם בבית, מכיוון שזו שיטה נוחה וחסכונית. לבעלי רכבי קיה יש גישה לעמדות טעינה ברמה 2, שיכולות להטעין את המכוניות שלהם עד פי 5 מהר יותר משקע סטנדרטי. זמן טעינה מהיר יותר זה מאפשר לבעלים לנצל במלואו את הפוטנציאל של דגמי הקיה החשמליים שלהם.

  סוגי עמדות טעינה עבור קיה

  טעינה ברמה 1

  עמדות טעינה ברמה 1 משתמשות בשקע ביתי רגיל. עבור רכבים חשמליים של קיה, טעינה מסוג זה מביאה בדרך כלל לעלייה איטית ומזערית בכוח הסוללה, גם בחיבור בן לילה. טעינה ברמה 1 מתאימה יותר לשימוש מזדמן או חירום ולא לטעינה יומית.

  טעינה ברמה 2

  עמדות טעינה ברמה 2 מספקות זמני טעינה מהירים יותר בהשוואה לרמה 1. עמדות אלו משתמשות במתח של 240 וולט ונמצאות בדרך כלל במגורים, במקומות עבודה ובמקומות ציבוריים. כדי להשתמש באפשרות הטעינה הזו, ייתכן שבעל רכב חשמלי יצטרך לרכוש עמדת טעינה ביתית, כגון חבילת הטעינה החכם של EVduty או חבילת הטעינה של Flo Home G5, הכוללת תוכנית נסיעות דרכון לשנה וזיכויים לטעינה.

  טעינה מהירה DC

  טעינה מהירה DC, הידועה גם בשם טעינה בעוצמה גבוהה, מפחיתה משמעותית את זמן הטעינה עבור רכבים חשמליים כמו קיה EV6. עמדות אלו לרוב תואמות למחברי CHAdeMO ו- Type 2 Combo, אשר מיועדים לשימוש בעוצמה גבוהה. עמדות טעינה מהירה של DC הן אידיאליות לנסיעות ארוכות או כאשר יש צורך בחיזוק מהיר של הסוללה.

  התקנה של עמדות טעינה ביתיות

  בחירת הציוד המתאים

  כאשר מדובר בהתקנת עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי קיה, השלב החשוב הראשון הוא בחירת הציוד המתאים. עמדות טעינה ברמה 2 מומלצות לרוב הרכבים החשמליים של קיה, שכן הן יכולות להטעין את הרכב עד פי 5 מהר יותר ממטען 120V רגיל.

  התקנה ותחזוקה של עמדת טעינה ביתית מגיעים בדרך כלל עם שירותים מקצועיים וחלקים, המבטיחים חוויה ללא טרחה לבעל הרכב החשמלי. על ידי הקפדה על הנחיות אלו לבחירת הציוד ותהליך ההתקנה הנכון, בעלי רכבים חשמליים של קיה בישראל יכולים ליהנות מפתרונות טעינה נוחים, יעילים וחסכוניים בנוחות ביתם.

  YouTube video

  העתיד של עמדות הטעינה עבור קיה

  ככל שהפופולריות של כלי רכב חשמליים ממשיכה לגדול, חיוני לחקור פתרונות טעינה חדשים למשתמשים. חלק זה ידון בשני התקדמות פוטנציאלית עבור בעלי רכבים חשמליים של קיה: טעינה אלחוטית והחלפת סוללות.

  טעינה אלחוטית

  טעינה אלחוטית היא טכנולוגיה חדשנית שיש לה פוטנציאל להפוך את טעינת הרכבים החשמליים לנוחה יותר. במקום לחבר כבל, הרכב החשמלי פשוט יחנה מעל משטח טעינה, והסוללה הייתה נטענת באופן אלחוטי. שיטה זו יכולה לחסוך זמן ועלולה להפחית את הצורך בתשתית טעינה פיזית.

  כמה חברות חוקרות ומפתחות טכנולוגיית טעינה אלחוטית, במטרה להביא אותה לשוק ההמוני. עבור בעלי רכבים חשמליים של קיה, אימוץ הטעינה האלחוטית יכול לשפר מאוד את חווית הטעינה, ולהציע דרך חלקה ונטולת טרחה לשמור על כלי הרכב שלהם טעונים ומוכנים לשימוש.

  החלפת סוללה

  החלפת סוללה היא פתרון טעינה נוסף שנבדק על ידי חברות שונות בתעשיית הרכב החשמלי. בשיטה זו, בעלי רכבים חשמליים יוכלו להחליף מצבר שהתרוקן בסוללה טעונה במלואה בעמדות המיועדות לכך. תהליך זה עשוי להימשך דקות בלבד, מה שמפחית משמעותית את זמני ההמתנה בהשוואה לשיטות הטעינה המסורתיות.

  למרות שלהחלפת סוללות יש אתגרים משלו, כגון סטנדרטיזציה של גדלי סוללות ובעיות תאימות, היישום שלה יכול לספק למשתמשי רכב חשמלי של קיה אלטרנטיבה מועילה לטעינה קונבנציונלית. על ידי הצעת החלפות סוללות מהירות ויעילות יותר, החלפת סוללות עשויה לתרום לצמיחת אימוץ הרכב החשמלי, להשפיע לטובה על הסביבה ולקדם עתיד נקי יותר.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288