עמדת טעינה להונגצ’י

עמדות הטעינה לרכבים חשמליים של הונגצ’י הופכות חשובות יותר ככל שהפופולריות של רכבי השטח היוקרתיים הללו גוברת בסין ומחוצה לה. ה-Hongqi E-HS9 הוא דוגמה מצוינת למגמה זו, המתגאה בעיצוב רב עוצמה ובטכנולוגיה ידידותית לסביבה הפונה לנהגים מודעים לסביבה. עם יחידת סוללה של 92.5 קילו-וואט וטווח של 300 מייל, מציאת פתרונות טעינה אמינים חיונית לבעלי הונגצ'י בדרכים.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  תכונה חדשנית אחת של הונגצ’י E-HS9 היא טכנולוגיית הטעינה האלחוטית שלו, המאפשרת לרכב להיטען במלואו תוך כ-8.4 שעות באמצעות טעינה ללא מגע. שיטה נוחה זו מקלה על נהגים לחזור לכביש עם זמן השבתה מינימלי. טכנולוגיה זו הולכת יד ביד עם עמדות טעינה מסורתיות שמותקנות במהירות בכל רחבי סין.

  סוגי עמדות טעינה

  עמדות טעינה ביתיות

  עמדות טעינה ביתיות הן הדרך הנוחה והנפוצה ביותר להטעין רכב חשמלי. עמדות אלו מותקנות בדרך כלל בבית הבעלים, ומאפשרות לרכב להיטען בן לילה כאשר הוא חונה במוסך או בחניה. ישנן שתי אפשרויות עיקריות עבור עמדות טעינה ביתיות:

  • רמה 1: משתמש בשקע חשמלי רגיל, המספק טעינה איטית (בסביבות 8-20 שעות) באמצעות המטען המובנה שמגיע עם הרכב החשמלי.
  • רמה 2: דורש מעגל ייעודי של 240 וולט, שיכול לטעון את הרכב הרבה יותר מהר (בערך 4-6 שעות). אפשרות זו יקרה יותר אך בדרך כלל נחשבת לפרקטית יותר בשל זמן הטעינה המקוצר.

  עמדות טעינה ציבוריות

  עמדות טעינה ציבוריות זמינות ברחבי ערים, אזורי מסחר ובכבישים מהירים לבעלי רכב חשמלי לטעינה בזמן נסיעה או קניות. סוגים שונים של עמדות טעינה ציבוריות כוללים:

  • רמה 2: כפי שהוזכר קודם לכן, אלה מספקים טעינה מהירה יותר בהשוואה לרמה 1. הם נמצאים בדרך כלל בחניונים, בקניונים ובאזורים מסחריים אחרים.
  • טעינה מהירה של DC (DCFC): עמדות אלו מציעות את אפשרות הטעינה המהירה ביותר, ומספקות טעינה כמעט מלאה תוך כשעה. סוג זה פונה לנוסעים למרחקים ארוכים, ומאפשר להם לקחת הפסקות בזמן שרכביהם נטענים באזורי מנוחה בצד הדרך, עמדות דלק ומרכזי שירות לכבישים מהירים.

  עמדות טעינה מהירה

  עמדות טעינה מהירה חיוניות בהקלת נסיעות ארוכות, ומציעות טעינה מהירה כדי למזער את זמן ההשבתה ולשפר את חווית הבעלות הכוללת של כלי רכב חשמליים. הם בדרך כלל מתחלקים לאחת משתי קטגוריות:

  • טעינה מהירה של DC (DCFC): למרות שהוזכר קודם לכן, DCFC ראוי לאזכור נוסף בשל תפקידם המשמעותי בתשתית ציבורית. הם יכולים להטעין את רוב כלי הרכב החשמליים ל-80% תוך פחות משעה, מה שהופך אותם לנוחים לעצירות מהירות במהלך נסיעות ארוכות.
  • Tesla Supercharger: בלעדי לכלי רכב חשמליים של Tesla, Superchargers פועלים בדומה ל-DCFC אך מסוגלים להטעין את מכוניות טסלה מהר יותר, עד 80% תוך כ-30 דקות.

  תשתית עמדות טעינה

  זמינות והפצה

  סין התקדמה משמעותית בפיתוח תשתית עמדות הטעינה שלה עבור כלי רכב חשמליים. בשנת 2019 היו למדינה יותר מ-1.2 מיליון עמדות טעינה, ועם חבילת גירוי תשתית שהודיעה לאחרונה על ידי הממשלה המרכזית, צפויים להתווסף כ-600,000 נוספים. הצמיחה הזו נעשתה על ידי הברית לקידום תשתיות הטעינה של רכבים חשמליים (EVCIPA), אשר דיווחה על הפחתה של 67 אחוז בעלויות עבור ציוד לטעינה מהירה ציבורית.

  תהליך התקנה

  באופן כללי, ישנם שני סוגים עיקריים של עמדות טעינה: ביתיות ונגישות לציבור. עמדות ביתיות מותקנות בשטח פרטי ובדרך כלל דורשות עבודה עם חשמלאי מוסמך כדי להבטיח התקנה נכונה, בעוד שעמדות ציבוריות מותקנות במקומות אסטרטגיים כגון חניונים, מקומות עבודה ומתקנים ציבוריים.

  עבור עמדות ציבוריות, התהליך כולל בדרך כלל:

  1. בחירת אתר והערכה
  2. הרשאות ותאימות לתקנות
  3. בחירת ציוד ורכש
  4. שדרוגי התקנה ותשתית (במידת הצורך)
  5. בדיקה והפעלה

  מבט לטכנולוגיות עתידיות

  החלפת סוללה

  החלפת סוללות היא טכנולוגיה מתפתחת בשוק הטעינה של כלי רכב חשמליים שיכולה להפחית משמעותית את הזמן הנדרש לטעינת רכבים. שיטה זו כוללת החלפת מצבר רכב חשמלי שהתרוקן בסוללה טעונה במלואה. גישה זו יכולה לספק לנהגים דרך נוחה ומהירה יותר להטעין את רכביהם, במיוחד באזורים עם מעט עמדות טעינה.

  כמה חברות משקיעות כיום בתשתית החלפת סוללות ומפתחות את כלי הרכב החשמליים שלהן עם סוללות הניתנות להחלפה. בסין, למשל, יצרניות רכב חשמלי כמו Nio ו-Geely כבר מקדמות את החלפת סוללות ללקוחותיהן, בעוד שבישראל, סטארטאפים כמו StoreDot עובדים על טכנולוגיית סוללות בטעינה מהירה שיכולה להשתלב בעמדות החלפת סוללות עתידיות.

  טעינה אלחוטית

  טעינה אלחוטית היא טכנולוגיה מתפתחת נוספת עם פוטנציאל לחולל מהפכה בתשתית הטעינה של רכב חשמלי. שיטה זו מבטלת את הצורך בכבלים על ידי שימוש בשדות אלקטרומגנטיים להעברת חשמל בין שני סלילים – אחד ברכב ואחד על משטח הטעינה.

  לטעינה אלחוטית יש פוטנציאל להפוך את הטעינה לנוחה יותר עבור נהגי רכב חשמלי ויכולה לעודד את השימוש בכלי רכב חשמליים באזורים עירוניים. עם זאת, ישנם גם אתגרים שיש לטפל בהם, כגון יעילות אנרגטית, בטיחות והפרעות להתקנים אלקטרוניים אחרים.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288