עמדת טעינה לב.מ.וו

הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים הובילה לדרישה גוברת לאפשרויות טעינה נוחות ויעילות. אחת השחקניות הגדולות בשוק הרכב החשמלי, ב.מ.וו, מציעה מגוון פתרונות טעינה המותאמים לצרכי לקוחותיה. מאמר זה יסקור את הסוגים השונים של עמדות טעינה של BMW שנועדו להשתלב בצורה חלקה בחיי המשתמשים, בין אם הם נטענים בבית או בדרכים.

עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

מחיר: 2,390 ₪

הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288

  סוגי עמדות טעינה

  רמה 1

  עמדות טעינה ברמה 1 משתמשות בשקעים ביתיים סטנדרטיים של 120V ומספקות אפשרות טעינה איטית לרכבים חשמליים של BMW. שיטת טעינה זו כלולה לרוב ברכב כמטען לשימוש מזדמן (OCU). זוהי אפשרות נוחה לטעינה בבית, אך בשל תפוקת הכוח הנמוכה יותר, בדרך כלל לוקח הרבה יותר זמן לטעון את הרכב בהשוואה לאפשרויות טעינה אחרות.

  רמה 2

  עמדות טעינה ברמה 2 מציעות אפשרות טעינה מהירה יותר בהשוואה לרמה 1. עמדות אלו דורשות אספקת חשמל של 240V ויכולות לספק עד 9.6kW של הספק. עמדת טעינה נייחת שיכולה להטעין את BMW i3 במלואה תוך כ-3.5 שעות. עמדת טעינה נייחת מיועדת להתקנה ביתית ומהווה אופציה מצוינת אם רוצים טעינה מהירה ונוחה בבית.

  • הספק: 240V, 9.6kW – 11kW
  • זמן טעינה: 3.5-4 שעות עבור BMW i3

  טעינה מהירה DC

  עמדות טעינה מהירה של DC מספקות את אפשרות הטעינה המהירה ביותר עבור רכבים חשמליים של BMW. ניתן למצוא עמדות אלו במקומות ציבוריים ומציעות הספק של 50 קילוואט או אפילו יותר. עמדות טעינה מהירה DC מספקות 250 קילוואט, המאפשרות ל-BMW i3 להיטען עד 80% תוך 10-13 דקות בלבד. עמדות טעינה מהירה DC איטיות מספקות הספק של 50 קילוואט ולוקחות בערך 36-48 דקות לטעינה של 80% ב-BMW i3.

  • טעינה מהירה DC בעוצמה גבוהה
   • הספק: 250 קילוואט
   • זמן טעינה: 10-13 דקות לטעינה של 80%
  • טעינה מהירה DC איטית יותר
   • הספק: 50 קילוואט
   • זמן טעינה: 36-48 דקות לטעינה של 80%

  גורמי זמן טעינה

  גודל סוללה

  גורם אחד המשפיע על זמן הטעינה הוא גודל הסוללה ברכב החשמלי של BMW. סוללות גדולות יותר בדרך כלל לוקחות זמן רב יותר להטעין בהשוואה לקטנות יותר. עם זאת, ההתקדמות בטכנולוגיית הסוללה משתפרת ללא הרף, וכתוצאה מכך זמני טעינה יעילים יותר.

  כוח טעינה

  כוח הטעינה ממלא גם תפקיד משמעותי בקביעת משך הזמן הנדרש לטעינת רכב חשמלי של BMW. קיימות רמות טעינה שונות זמינות, כאשר רמה 2 ורמה 3 הן הנפוצות ביותר לטעינה ביתית וציבורית, בהתאמה. טעינת רמה 2 עשויה להימשך כ-3-4 שעות לטעינת BMW, תלוי בדגם הספציפי. עמדות טעינה מהירה DC בעלות עוצמה גבוהה יכולות להטעין רכב חשמלי של BMW לכ-80% תוך 10-13 דקות בלבד, בעוד טעינה איטית יותר של DC מהירה יכולה להימשך כ-36-48 דקות.

  הנה כמה אפשרויות טעינה וזמני הטעינה המשוערים של BMW:

  • רמה 2/מטען מהיר גמיש (240V/9.6kW): 3 שעות 30 דקות – 4 שעות 30 דקות
  • טעינה ברמה 2 (48A, 240V/11 קילוואט): 3-4 שעות
  • טעינה מהירה DC בעוצמה גבוהה (500A, 250 קילוואט): 10-13 דקות (80% טעינה)
  • טעינה מהירה DC איטית יותר (125A, 50 קילוואט): 36-48 דקות (80% טעינה)

  תנאים סביבתיים

  גורמים סביבתיים כגון טמפרטורה יכולים להשפיע על מהירות הטעינה של רכב חשמלי של BMW. בתנאים קרים או חמים קיצוניים, זמן הטעינה עשוי להימשך זמן רב יותר מכיוון שמערכת ניהול הסוללות של הרכב החשמלי צריכה לשמור על טמפרטורת הפעולה האופטימלית שלה לטעינה יעילה. יתרה מכך, יעילות האנרגיה יכולה להיות מושפעת מתנאי מזג האוויר במהלך הנהיגה, מה שעלול לגרום להזדקקות לטעינה תכופה יותר.

  טיפים לבטיחות עבור עמדות טעינה

  טעינת רכב חשמלי של BMW בעמדת טעינה היא תהליך פשוט, אך הקפדה על כמה הנחיות בטיחות יכולה לסייע במניעת תאונות ולהבטיח טעינה יעילה. סעיף זה מתאר כמה עצות בטיחות חיוניות בעת שימוש בעמדות טעינה.

  ראשית, חיוני לבדוק את עמדת הטעינה לאיתור סימנים של נזק או ונדליזם לפני חיבור הרכב החשמלי. כבל טעינה או יציאת טעינה פגומים עלולים לגרום נזק הן לרכב והן למשתמש. אם נראה שמשהו פגום או התעסק בו, עדיף למצוא עמדת טעינה חלופית.

  לאחר מכן, במהלך הטעינה, יש צורך לשמור את האזור סביב עמדת הטעינה נקי. אל תניח חפצים או מכשולים בסביבה שעלולים לגרום למישהו למעוד או להיפצע. הקפד תמיד על הכללים של עמדת הטעינה ולשילוט המוצב, מכיוון שהם עשויים לספק הנחיות ספציפיות לאותו מיקום.

  בנוסף, חיוני להשתמש בציוד הטעינה המתאים, כגון כבלים ומתאמים, שתוכננו במיוחד עבור רכבים חשמליים של BMW. שימוש באביזרים לא נכונים או באיכות נמוכה עלול לגרום למהירויות טעינה לא אופטימליות או לנזק פוטנציאלי לסוללת המכונית.

  בזמן ההמתנה לטעינת הרכב החשמלי, הקפידו תמיד על תנאי מזג האוויר המקומיים. במקרה של גשם חזק או שיטפונות, עדיף להימנע מטעינה בחוץ, שכן מים וחשמל עלולים להיות שילוב מסוכן. באופן דומה, בחום קיצוני, תהליך הטעינה עשוי לייצר יותר חום מהרגיל, לכן חשוב לנקוט באמצעי זהירות נאותים ולהימנע מאור שמש ישיר.

  לבסוף, לאחר שהרכב החשמלי סיים להטעין, נתק מיד את כבל הטעינה ואחסן אותו בבטחה ברכב כדי לפנות את עמדת הטעינה למשתמשים אחרים. כמו כן, זכור לנתק כראוי את הכבל כדי למנוע בלאי ביציאת הטעינה ובכבל עצמו.

  יקיר מלול

  עורך האתר ופעיל לאיכות הסביבה

  המעבר לכלי רכב חשמליים הוא דרך נפלאה לעזור להפחית זיהום בכדור הארץ. יחד עם זאת לרכבים חשמליים קיים גם יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי שבסופו של דבר יעזור לאנשים רבים לחיות טוב ובריא יותר.

  עמדת הטעינה הביתית המהירה ביותר בישראל

  מחיר: 2,390 ₪

  הספק טעינה של עד 22 קילו וואט AC

  אפשרויות שליטה ע"י אפליקציה בעברית

  כבל טעינה מובנה באורך 7 מטר

  תנאי חוץ: אטימה למים ואבק לפי תקן IP65

  כולל התקן זיהוי זליגת זרם DC

  תקן אירופאי CE

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


   רוצים מידע נוסף? דברו איתנו: 077-804-7288